Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #komputery #pc

Panowie czy to ja jestem dziwny czy ostatnio te wszystkie gry co wychodzą to lipa?

Overwatch 2, Diablo 4, Starfield, Counter Strike 2, Forza Motorsport, Fifa 23 - ten rok miał być tak zajebisty a te gry łagodnie mówiąc nie są tak dobre jak powinny, a niektóre z nich to jawny scam i skok na kasę graczy.

W tym roku jestem zadowolony z Hogwarts Legacy i dodatku do Cyberpunka, a reszta gier to dla mnie wielki zawód :(

Może polecicie mi jakąś nową fajną gierkę, po której nie widać korporacyjnej zachłanności na moją kasę? :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid-poselski: jak się skupiasz na tym co wysrają wielkie studia gdzie inwestorzy chcą jedynie hajsu to tak, nie było nic dobrego w tym roku.
Ale jak się pochylisz nad tymi co chcą zrobić dobrze to Armored Core IV jest świetny, Baldur's Gate 3 wyśmienite, Sea of Stars, Hades 2 zaraz ma być we wczesnym dostępie, Dredge. Monster Hunter Rise nadal dostaje nowe eventy.
Alien Hominid dostanie HD edycję, jak dobrze
  • Odpowiedz
@dawid-poselski: Wymieniłeś same gówno i jesteś zdziwiony. Z drugiej strony masz zajebiste Hogwart Legacy, Star Wars Jedi Survivor, Dead Space Remake, Final Fantasy 16, Baldurs Gate 3, Zelda, Armored Core 6, The Crew Motorfest, zaraz spiderman. Jeszcze kilka tytułów by się znalazło.
  • Odpowiedz