Wpis z mikrobloga

Z racji, iż trolle z neuropy w mgnieniu oka zakopują wszelkie znaleziska szkalujące Koalicję Obywatelską, to dodam tutaj wpis, żeby normalna cześć wykopu mogła się zapoznać jak "niezależny" prezes NIK kolaboruje z Tuskiem i KO.
Poniżej macie nagranie:

https://www.tvp.info/73385621/ujawniamy-tasmy-banasia-nagrania-urzednikow-nik-obciazaja-donalda-tuska?fbclid=IwAR2cRS1dcXH1Bd80anjj2Y6z2X-DEHdZEvjU49TvSu3Q4WXGe8Nvb0bJ5js

#polityka #4konserwy #polska #afera #bekazneuropy #konfederacja #pis
  • 14
@bojesieminusow Przesłuchałeś te nagrania? Człowiek będący szefem teoretycznie niezależnej instytucji współpracuje z opozycją i chce obalić rząd. Nie widzisz tu nic niestosownego?
@bojesieminusow Przesłuchaj to się dowiesz. Jawnie mówi o tym jak chce obalić rząd i wesprzeć opozycję, a rozmawia o tym z prawnikiem, który jest pośrednikiem Tuska. No, ale jak się ma klapki na oczach to ciężko zauważyć pewne rzeczy.
@Nanuno:Przesłuchałem i nie słyszałem tam posła PO ani Tuska, nawet nie słyszałem żeby ktoś mówił o przedstawicielach PO albo Tusku, a ty napisałeś, że prezes NIK kolaboruje z Tuskiem i KO. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Może to ty nie przesłuchałeś taśm, tylko przeczytałeś stereogramy, bo w nich jest "Idzie dobrze. Szefowi [Donaldowi Tuskowi] powiedz, że będziemy mieć bardzo dużą kontrolę i wpływ nad Konfederacją " a w nagraniach nie ma
@bojesieminusow: Na przykład to :
MARIAN BANAŚ: Więc żebyś to przekazał Tuskowi, żeby oni też wiesz, tutaj… Bo każde wiesz uderzenie w Konfederację to rozumiesz go osłabi. Nie, bardzo dobrze, bardzo dobrze. Zostawić, jak było, bo tutaj działamy na zasadzie, rozumiesz, że osłabiamy tylko i wyłącznie rozumiesz PiS-owską stronę.

(…)
MAREK CHMAJ: Będzie to przekazane [Tuskowi]. Jeszcze ci muszę jedną rzecz przekazać. Z Izą się widziałem, Leszczyną i mówi, że ta