Wpis z mikrobloga

#famemma Moim zdaniem Dubiel wybrnął dużo lepiej niż Baxton. Baxton rozsyłał pikantne zdjęcia 13/14 latki, Olki, która swojego wieku nie ukrywała, datę urodzenia miała w opisach na wszystkich socialach. Pisał do nieletnich obleśne teksty w stylu, że by je wyruchał w cyce, z tego co pamiętam to tam też było wysyłanie dikpików (aczkolwiek tego nie jestem pewien), dodatkowo Baxton wiedział o Stuu bo to on dostarczył Wardędze naocznych 2 świadków na Stuu. Jedynie można zadawać pytanie kiedy się dowiedział o ekscesach Stuu.

Dubiel:
Nie pisał nic o ruchaniu w cyce, normalnie w większości pisał z tą dziewczyną, poza 2ma żartami, z czego jeden o wysłaniu CYCKÓW napisał CAPS LOCKIEM, a wcześniej i później tak nie pisał, więc można przyjąć, że to żart. Na dodatek chwile poźniej pisał, że nie chodzi mu o cycki. Ta głosówka odnośnie tej 14stki może i niepokojąca, ale też nie można zakładać, że to nie był żart. Dodatkowo w konwersacji z tą dziewczyną stanowczo zaznaczył, że nie interesują go 14 letnie dziewczyny. Zostaje sprawa czy wiedział o Stuu i z tych wiadomości od Stuu, które pokazał, wynika, że Stuu uważał, że Dubiel nic nie wie, bo gdyby tak nie uważał to by inne powody podawał apropos niewypowiadania się na jego temat.

WERDYKT: DUBIEL JEST NIEZNISZCZALNY I ZA 3 MIESIĄCE MAIN EVENT U CZECZENÓW
Kisioj - #famemma Moim zdaniem Dubiel wybrnął dużo lepiej niż Baxton. Baxton rozsyłał...

źródło: niezniszczalnydubiel

Pobierz

KTO WYDAŁ LEPSZE OŚWIADCZENIE?

  • DUBIEL 56.8% (162)
  • BAXTON 43.2% (123)

Oddanych głosów: 285

  • 17
  • Odpowiedz
@Kisioj: No te kilka randomowych screenów z wiadomościami od Stuarta nie stanowi dowodu, że nie wiedział. Te teksty, że się #!$%@? nie wyglądają ciekawie, równie dobrze mógł tak pisać żeby Dubiel się nie wygadał.
  • Odpowiedz
  • 2
@begensky: chyba na odwót? Namawiał Stuu na spotkanie, a nie 14stke. Dodatkowo, spotkanie, a intymne spotkanie to różnica. Baxton też wiedział o spotkaniu i mówił, że chodziło o restauracje. To może Dubiel też nakłaniał na spotkanie w restauracji? A może uznał, że jak Stuu się z nią spotka to mu przejdzie internetowe zauroczenie do osoby, której nawet nie widział w realu? Powodów może być mnóstwo i żaden sąd tej głosówki nie
  • Odpowiedz
@Kisioj jeśli chodzi o pr- zdecydowanie wygrywa Dubiel (meh) na chwilę obecną. Nie ma na niego mocnych dowodów tak naprawdę. Nawet jeśli wiedział to niestety- póki co nie można mu tego udowodnić.
  • Odpowiedz
@Kisioj: No powiem ci mordeczko ze dawno się z kimś tutaj nie zgadzałem tak jak z tobą teraz,zgadzam się w 100% z tym co napisałeś wyżej oraz z komentarzami twoimi pozdro
  • Odpowiedz
@Kisioj: #!$%@? przeciez sam dubiel mowi ze gadali z cyt. 'z laskami' 'codziennie duzo lasek pisało'. tam byl ewidentnie kontekst podrywu bo

sam dubiel pyta sie stuu
'moge powiedziec jej ze ja kocham?'
'nie bo ona jest moja, chcesz zebym twojej mowil ze ja kocham?'

wiec ta 14stka to byla 'laska stuu' i dubiel o tym wiedzial i namawial na spotkanie z nieletnią

i co tera?
  • Odpowiedz
  • 1
@begensky: laska Stuu której nigdy na oczy nie widział? Kochasz laskę, której nigdy nie widziałeś? No nie, więc dla normalnej osoby to się wydaje absurdalne. Równie dobrze Stuu mógł gadać że ją kocha, a Dubiel mógł uznać że chyba go #!$%@?ło, więc się z nim przekomarzał, że powie że ja bardziej kocha, etc. Nadal nie ma dowodów, że spotkanie miało być intymne i Dubiel mógł uznać, że skoro jej nawet na
  • Odpowiedz
@Kisioj: chłopie samo utrzymywanie kontaktow z 13/14 letnimi dziewczynkami i wysylanie sobie z nimi dm'ów jest #!$%@?. sami sobie sa winni. placa ci za te wysrywy czy co?
  • Odpowiedz
  • 1
@begensky: skąd ta zmiana tematu? Mówiliśmy, o pomówieniach, kłamałeś, że ich tam nie było. Uuu, uraziłem Watahańczyka? Wielki gimbus, którego zdanie że nie było pomówień ośmiela się podważać doktor nauk prawniczych. Pamiętaj, Wataha nie gryzie, Wataha połyka.
  • Odpowiedz
@Kisioj: tylko wataha! dubiel zostanie pożarty przez watahe, nasz krul wyciagnie dwa asy i was pozamiata! wtedy tu wruce i bede sie z ciebie smial obiecuje ci to
  • Odpowiedz
@Kisioj: Normalnie naklamal i pomijał niewygodne fakty.
Namawiał 14tke na spotkanie ze Stuu, a jak pokazywał glosowki to jedną pociął. Zostawił "tylko ja i moja 14tka"
Kiedy tak było "chodź, zabawimy się ostro bez stuarta, tylko ja i moja 14tka"

Poważnie ktoś to łyka? Białą koszula, montaż na dwie kamery, jak u baxtona, chyb ten sam PRowiec im pomaga.
  • Odpowiedz