Wpis z mikrobloga

Rosję ktokolwiek ograniczał, chociażby Europa i USA, Chiny nie były przychylne.
Izraela nikt nie ograniczy, bo ma w łapie każdego, kogo chce.
Wy myśleliście, że okropieństwo wojny to Ukraina, poczekajcie jeszcze trochę, a zobaczycie co to okrucieństwo.
Państwa islamskie? Co one mogą zrobić? Pisać na TT. Chiny musiałyby się ruszyć, a one piszą po chodniku.
W tym samym czasie Ameryka dozbraja Izral tylko po to, by zetrzeć Palestynę z mapy świata.
Araby mogą szczekać, bo tylko tyle mogą, ale fakty są takie, że jak Izrael postanowił zetrzeć strefę Gazy z powierzchni ziemi, to to zrobi, bo może.
Nikt ich nie ruszy, bo ruszą USA, a jak się USA #!$%@?, to macie dwie potęgi atomowe vs kraje bogate z ropą i... czołgami :D
Kolejna fatwa i grożenie... No fatwy nie za bardzo równoważą siłę przeciwnika.
Dodajmy Egipt który nienawidzi Palestyny i ZEA, która miota się między USA i Rosją.
Na nic wasze płacze i inne wysrywy.
Hamas zrobił ruch, a Izrael to zakończy.
Koniec bajki.
I nie, nie jestem za Izraelem, bo mają wiele za uszami.
Tylko mamy problem z dojściem do porozumienia, a to grozi ludobójstwem.
#izrael #palestyna #wojna
  • 4
@jakubixxx: Wysyłają im rakiety. Izrael=USA. Mieszkałem tam za długo by o tym wiedzieć. Izrael nigdy nie zginie. USA zawsze będzie go bronić, bo to psychicznie ich ziemia. Ktokolwiek zaatakuje pełnoprawnie Izrael zostanie zabity przez USA. Nie patrz na to co mówią, patrz na to co wysyłają.
Mieszkałem tam za długo by o tym wiedzieć.


@Pshemeck: Co do cholery ma mieszkanie w usa do tego że izrael=usa? Mieszkałeś w białym domu? Z politykami najwyższego szczebla mieszkałeś? I jaka ich ziemia? USA ma swojej aż za dużo. Ale że praktycznie każda największa instytucja finansowa jest w rękach żydów to inna sprawa.
@Pshemeck: Podstawowy błąd to próba rozumienia krajów islamskich europejskimi kanonami. Islam jest nieobliczalny w dzihadzie. Jak tylko bractwo muzułmańskie całego bliskiego wschodu, uzna że to już nie tylko sprawa palestyńska, a zagrożony jest Islam, to zobaczysz co się będzie działo, tam i na ulicach wszystkich zachodnio europejskich miast.