Wpis z mikrobloga

#kikiswiat
1. Chłop kupił wagę i nie zauważył, że ma dwie jednostki? przez myśl mu nie przeszło, że prawie puste walizki ważą ponad limit???? on tak na serio?
2. Jeśli jasiu kupił bilet u pośrednika i ta podróż nie jest na jednej rezerwacji to zobaczymy piękne przygody zagubionych bagaży lub samolotów odlatujących bez jasia.
  • 3
  • Odpowiedz
@travel-expert: dokładnie - przykład z autopsji, wylot do NY z KRK przez Frankfurt na miejscu brak bagażu, odzyskałem go po 4 dniach. Powrót- ta sama trasa (myślę nie ma kija żeby zgubić ponownie mój bagaż na powrocie, wiadomo w bagażu pamiątki, słodycze itp) Ląduje w KRK i co? Zonk bagaż zgubiony. ¯\(ツ)/¯ Liczę że Jaś będzie mieć podobnie, oby pomyślał i kamerę miał w bagażu podręcznym bo ominie nas niezła zabawa
  • Odpowiedz
@travel-expert: mnie tam bawi jego rozterka czy lapka i aparat forto zapakować do rejestrowanego czy podręcznego. #!$%@?, zapakuje do podrecznego, bo w Barcelonie kradną. Nawet przez myśl mu nie przeszło, żeby sprawdzić co można, a czego nie, przewozić w rejestrowanym.
  • Odpowiedz