Wpis z mikrobloga

Hej. Rozważam powrót do Polski z Holandii. Mam rodzinę, brak długów, samochód, dach nad głową zapewniony (z bratem, który toleruje moją inność), pełnię praw obywatelskich (meldunek, jestem u siebie w kraju a nie imigrantem trzeciej kategorii w kraju wiatraków). Wracam do rodzinnego, dużego miasta powiatowego w Polsce A. Ale pomijając aspekt pracy o którą nietrudno, to jednak mam wygląd i zachowania po których widać, że... no jestem tym gejem. Ponoć tolerancja w Polsce jest z roku na rok coraz lepsza jednak Polacy mają zmysł wyczuwania gejów na kilometr i jak wiadomo lubimy jako naród zaglądać innym do łóżka tak też prosiłbym was o opinię jak żyje wam się w Polsce na codzień? Czy wzrost tolerancji w Polsce (w dużych miastach) jest zauważalny czy nadal trzeba się bać i każdego przepraszać za żywota? Podpowiem, że w Holandii wcale nie jest lepiej jeśli chodzi o tolerancję. Z uwagi na... dużą społeczność Polaków, ciapakow i czarnych
#teczowepaski #geje #lgbt #holandia #polska
  • 10
@Proximian: Pewnie znaczy, że jest "przegięty", czyli zachowuje się jak stereotypowy gej. Mojego kolegę z klasy w liceum (geja) pobili na ulicy właśnie z tego powodu. Zwyzywali go też od "pedałów" (tzn. to nie było zwykłe pobicie tak o), chociaż z żadnym chłopakiem wtedy za rękę nie chodził.