Wpis z mikrobloga

[CENZURA]

#jepacmezczyzn

Poseł LEWICY cenzuruje WŁASNE odpowiedzi.
Dlaczego o tym pisze? Bo znowu lewica pokazuje, że ma prawa męskich obywateli w dOpie.
1 września zamieściłem pytanie o całkowicie apolitycznej treści. Pani poseł mi odpowiedziała, dosyć pozytywnie (ściemniając troche ) więc zapytałem ją o stanowisko w sprawie wojny i poboru bezpośrednio. Potem dostałem bana, a jej WŁASNA odpowiedź zniknęła. Nie mogę wejść na fanpage osoby, która walczy o równość rzekomo dla wszystkich i wolność.

LINK DO POSTU OCENZUROWANEGO

Całość zamieszczam w komentarzach, oceńcie prosze sami czy jest tam coś wulgarnego, nieprawdziwego, zmanipulowanego z moejj strony.

LINK DO PROFILU POSEŁ LEWICY

#cenzura #lewica #polityka #bekazlewactwa #wybory #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe

Poprzednio pisałem:
Z okazji rocznicy wybuchymu II WŚ poseł (anka?) z Nowej Lewicy - pani Anita Sowińska opublikowała post, w którym znajdują sie zdjęcia z dzisiejszych uroczystości, na której składa kwiaty przy Pomniku Nieznanego Żołnierza wraz z kandydatką na posła obecną "sekretarzynią" Zarządu Młodej Lewicy Emilią Skibińską. Obydwie panie głoszą "przede wszystkim równość". A post zakończony hasłem "NIGDY WIĘCEJ WOJNY".

Całkowicie się zgadzam. Dlatego zapytałem poseł jaka jest jej deklaracja, może jej partii, przynajmniej oficjalna, w przypadku poboru i przedstawiłem stanowiska różnych osób, wszystkich za poborem. Nie spodziewam sie odpowiedzi ale może ktoś jakoś dobije kulturalnie widoczność? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[CENZURA]
krystiannek2002 - [CENZURA] 

#jepacmezczyzn

Poseł LEWICY cenzuruje WŁASNE odpowiedz...

źródło: 10

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Bo myślisz i łapiesz gdy nie odpowiadają Ci na pytania. Nie będzie jakiś internetowy pachoł przecież mądrzejszy od poślicy.

Komentarzy nie widać.
  • Odpowiedz