Wpis z mikrobloga

  • 3
@peszek_leszek: chyba jednak nie istnieje, bo na początku pandemi pokazywali jak we włoszech jeżdżą wojskowe ciężarówki z trumnami albo jak mimo zamknięcia połowy świata było 30k zakażeń dziennie a po 24.02.2022 traktujemy to jak zwykłą grype ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: rozpoczyna się ludobójstwo w strefie gazy
Zelenski
Rozpoczyna się wojna w Europie
Strefa gazy
Ludzie mają pamięć złotej rybki i absolutnie nie łączą wątków
Żyją na zasadach newtonowskich a rozumują na zasadach mechaniki kwantowej (tej biednej)
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: ludzie mieli covida w dupie już w lato 2021, dla mediów najważniejsza jest klikalność więc to naturalne że porzuciły temat który całkowicie już zbrzydł odbiorcom na rzecz czegoś świeżego
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: Grypa to ciężka choroba zwykle. Covid - 3 dni gorączki - coś mnie brało, ale i tak zimą poszedłem na ryby za lekko ubrany, a były 2.stopnie i wiało i prawie hipotermii dostałem, i wtedy mnie wzięło :D Gdyby nie to, pewnie bym myślał, że to lekkie przeziębienie.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: haha poziom wyszczepialności, wyszczepiać to sobie można owce. Jeszcze 26 stycznia 2022 (!) przepychano ustawę Lex Hoc (wprowadzajacą segregację pracowników), cisnęli, by przymus dotknął mundurówkę i nauczycieli, a przymusowe szczepienia medyków weszły od 1 marca 2022 czyli już po Ukrainie.
  • Odpowiedz
Nie, dalej nie traktujemy tego jak zwykłej grypy


@peszek_leszek: A powinniśmy. Bo grypa jest groźną chorobą. Miałem w swoim życiu i covid i grypę, jakbym miał wybierać co muszę mieć tej jesieni, to w ciemno biorę covid.
Zaszczepiony będe na jedno i drugie, ale szczepionka na grypę ma mniejszą skuteczność. Covid był dla mnie trzydniowym lekkim przeziębieniem, a przez grypę zdychałem tydzień.
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer: Oczywiście, że grypa jest groźna. Wielu uważa, że grypa to przeziębienie, a to błąd. Powoduje masę powikłań, które często prowadzą do mocnego wyniszczenia organizmu, a nawet śmierci (zachęcam do śledzenia statystyk- są zaskakujące). Ale absolutnie nie można tego traktować jak grypy, bo nią nie jest, a przede wszystkim bardzo szybko się przenosi.
  • Odpowiedz