Wpis z mikrobloga

#gielda
Nie wiem co będzie z moimi vixami po dzisiejszym rolowaniu bo Marcin po odjeciu za swap rolki spadnie poniżej 50 % od 23 do północy. Potem startują notowania już z nową ceną. I się okaże czy wystawia zlecenie (po rolce odejmuja mi swap i będzie ponizej) A czy dostosują do nowej ceny.
Do tej pory uzupelnialem na rolce żeby był zapas. Ale dość już mam tej pozycji. Nie dokładam jak ma nie zarobić.
Na infolinii też się nie dogadaliśmy. Wyjdzie w praniu.
Przykład:
Rolka nie wpływa na wynik.
Ale o godz. 23 odejmują za rolowanie i jest ponizej Marcina A ostrzeżenie w komunikacie że zamykają pozycję. A jak ruszają notowania to już nową cena.
Teraz jestem w Marcin ale nie doplacam.
  • 6
@michelney: Za duży spread na takie coś. Jakbym miał tym handlować to bym może i coś na tym wcześniej zarobił w trakcie bo były wyskoki. Poddalem się. Po ostatniej rolce powiedziałem sobie że już więcej nie doplace. No i nie chce tego trzymać już do końca roku bo zaraz rajd św Mikołaja. Nigdy uwzględniając rolki nie byłem na tej pozycji na plusie.
Było blisko zera jak spadało (przed gaza) ale ja
@michelney: chce zobaczyć jak oni to potraktują. Już nie mam na to siły więc wóz przewóz zdecyduje depo.
Jak rolowanie nie wpływa A ja Nie mam zlecenia ustawionego to zawsze byłem ciekawy jak to wygląda tyle że wcześniej zależało mi na utrzymaniu pozycji więc doplacalem na 100%.
Teraz będzie sytuacja (wiem bo widziałem stan rachunku przy okazji poprzednich rolowan) że odejmie swap za rolke i uwzględniając notowania z g. 23 będę