Wpis z mikrobloga

#famemma
OHO, ZACZYNA SIĘ NA WYKOPIE LINCZ I PRÓBA ZNISZCZENIA KARIERY TEJ DZIEWCZYNY. WG WYKOPKÓW KAŻDA OSOBA KTÓRA MIAŁA STYCZNOŚĆ ZE STUU NO TO MUSIAŁA NA BANK WIEDZIEĆ CO ROBI, MOŻE JESZCZE JAK SIĘ PRZEDSTAWIAŁ TO MOWIL ZE JEST PEDOFILEM XDDD NIE WIEM CO DO WAS LEPIEJ PASUJE - UJEMNE IQ CZY DODATKOWY CHROMOSOM. ANGELIKA POWIEDZIAŁA WPROST ZE NIE WIEDZIAŁA O TYM WSZYSTKIM A TE PRZYGŁUPY NA SIŁE CHCĄ JA WPLATAĆ W TE SPRAWĘ, JESTEŚCIE OBRZYDLIWI
biseksualista - #famemma
OHO, ZACZYNA SIĘ NA WYKOPIE LINCZ I PRÓBA ZNISZCZENIA KARIER...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biseksualista po pierwsze to jedna z jego najbliższych osób w okresie w którym działał więc uzasadnionym jest zainteresowanie czy cokolwiek wiedziała. Tym bardziej, że większość z tego kółka wzajemnej adoracji udaje, że nic nie wiedziało do momentu aż się nie zrobi wokół nich gorąco. Po drugie czemu bardziej żal Ci jej niż tych skrzywdzonych dziewczynek?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biseksualista z tego co wiem to chyba już się jakieś podglądały skoro sprawa jest w toku( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym czego Ty wymagasz? Czasem dorosłe, zgwałcone kobiety boją się iść na policje i zgłosić zajścia bo boja się komentarzy, oceniania i zwalania winy na nie same a Ty wymagasz tego od dziecka? Pewnie widziałeś te screeny rozmów i głosówki nie robi to na Tobie wrażenia, co?(
  • Odpowiedz
@Olo92 NIE NO 3 LATA ŻADNA SIĘ NIE ODZYWAŁA ALE NAGLE TERAZ WSZYSTKIE TE OLCIAK93 ZACZYNAJA MÓWIĆ, ROBIĆ SKRINY (PATRZ ZABIELSKI) I SIĘ ZASTANAWIAĆ ILE TO MOŻE BYĆ WARTE. RZECZYWIŚCIE BARDZO SĄ SKRZYWDZONE
  • Odpowiedz
@Olo92 STUU, DUBIEL, FAGATA I INNI NIE SĄ ŻADNYMI MOIMI IDOLAMI BO TO NIE MÓJ CONTENT. JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE POTRAFIĘ PODCHODZIĆ DO TAKICH RZECZY NA CHŁODNO Z DYSTANSEM A NIE DOSZUKIWAĆ SIE U KAŻDEGO I WSZĘDZIE PEDOFILII. TE OSOBY NAWET NIE ZOSTAŁY SKAZANE A NA TYM PORTALU ODBYWA SIĘ ICH LINCZ. TRZEBA MIEĆ NAPRAWDĘ COŚ NIE TAK Z GŁOWA ŻEBY JESZCZE NIEWINNYM OSOBOM NISZCZYĆ ŻYCIE
  • Odpowiedz
@biseksualista kto jest niewinny? Stfuu który do małych dziewczynek pisał o swoich obleśnych snach, zapraszał je do hotelu albo swojego mieszkania i się z nimi całował? Dubiel, który wiedział o tym wszystkim i jeszcze sam wysyłał głosówki że zaprasza do Jaworzna? A może Fagata, która jak wynika z innych głosówek doskonale o wszystkim wiedziała? Kto jest tymi niewinnymi osobami, którym niszczy się życie?
  • Odpowiedz