Wpis z mikrobloga

Pis nie odda władzy i użyje wojska oraz siły, żeby tego dokonać.
Bałem się tego już przy pierwszych sondażach niekorzystnych dla pisu, ale teraz kiedy najwyżsi szczeblem w wojsku odpadli i obsadzone zostają polityczne pionki bez żadnego przeszkolenia to jestem już prawie pewien. Istnieją wg mnie dwie opcje - albo pis przegrywa demokratyczne wybory i zaczyna stosować narrację o sfałszowanych wyborach przez opozycję (może przeprowadzą jakąś operację w stylu false flag) i użyją skorumpowanego, obsadzanego teraz po to właśnie wojska, aby tego dokonać terroryzując ludzi, albo sfałszują w jakiś sposób wybory przy użyciu tego wojska. Mogą też wprowadzić jakiś stan wyjątkowy itd. Obym się mylił, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie zwiastują to, że pis nie odda władzy po dobroci. Wiedzą co im za to grozi. Będzie się działo w przyszłym tygodniu.

#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #wojsko
  • 5
@badreligion66: Ale taki rząd musi uzyskać wotum zaufania bezwględną większością głosów w określonym czasie, inaczej upada i sejm może wskazać swojego kandydata.
@badreligion66: No właśnie wszystko rozbija się o to kto będzie miał tą bezwględną wiekszość.Bo jak KO + TD + Lewica będa miały 231 głosów, to nawet wszystkie głosy Konferederacji na nic się PiSowi nie zdadzą.