Wpis z mikrobloga

Najpierw Petru, teraz Kraśko. Z kim by Mentzen nie wszedł w szermierkę słowną, zostaje szkoda całkowita. Nerwowy, macha łapskami. Prawdziwy lider xD A jak go zapytasz o głupoty które wygadują jego podwładni?

hurr durr zapytaj pan Tuska


A jak go zapytasz o jego słowa?

hurr durr a Tusk powiedział kiedyś


Chyba za dużo TVP info ogląda xD

A najlepsze, że TVN chyba chciało im dać przekonać do siebie część niezdecydowanych, a także wyborców PiSu, którym to chcą odebrać wszystkie możliwe głosy. No cóż, wszystko by się mogło udać, gdyby nie atak na TVN od pierwszej sekundy.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #polityka #tvn #tvpis
Pleb12 - Najpierw Petru, teraz Kraśko. Z kim by Mentzen nie wszedł w szermierkę słown...
  • 31
@Pleb12: jak czytalem rano komentarze o tej rozmowie to myslałem że Kraśko rzeczywiscie odwalił jakąś szopkę albo ze Memcen się znowu skompromitował. Ale tutaj po prostu był nudny wywiad. Oboje zafiksowali sie na punkcie jakichś pierdół i rozmowa nie mogla isc do przodu.
@Pleb12: Tobie chyba propaganda najbardziej mózg wyprała jeżeli nie widzisz, że Kraśko się zbłaźnił i jest zerem dziennikarskim. Rzuca oskarżeniami na prawo i lewo a jak zaczyna dostawać odpowiedź to zakrzykuje i zmienia temat.
Mentzena będzie pytał o kontrowersyjne wypowiedzi innych posłów ale Tuska nie bo po co? bo jest stronniczy
@kerri: A o co ma pytać Tuska? To nie jedynka w PO, tylko jedynka w konfederacji, Tomasz Stala, przyznaje się do poglądów faszystowskich. Będziesz głosował na faszystę?
@Pleb12: To czemu nie pytają Tuska o to, że mówił, że nie podniesie wieku emerytalnego a podniósł? albo, że mówił, że nigdy nie podniesie podatków a podniósł? jedno gada przed wyborami a drugie robi po wyborach.
Albo dziennikarz jest obiektywny i trakuje każdego tak samo albo nie jest bo został np przekupiony.
Bosak i Mentzen nie mają faszystowskich wypowiedzi (a przynajmniej sobie nie przypominam) a to oni są liderami Konfy i
@kerri:

To czemu nie pytają Tuska o to, że mówił, że nie podniesie wieku emerytalnego a podniósł? albo, że mówił, że nigdy nie podniesie podatków a podniósł?


Bo sam się z tego wytłumaczył, a faszysta z konfederacji jest zadowolony ze swoich poglądów i nikt nie próbuje niczego z tym zrobić, więc chyba warto zapytać osobę która umieściła go na pierwszym miejscu w 28 okręgu, co?
@Pleb12: Może coś z tym zrobią, tylko nie chcą decyzji podejmować na wizji?
Co nie zmienia faktu, że oni cały wywiad poświecili temu, co powiedział jakiś podrzędny kandydat który nie ma nic do gadania, że brat Mentzena jest o coś tam oskarżony, o Izraelu i Palestynie z którym nie mamy nic wspólnego itp.

Obecnie najważniejsze tematy to: inflacja, ceny mieszkań, podatki, ceny paliw, relacje z Ukrainą ale lepiej się pytać o
@Pleb12: A Tusk, który wiecznie zmienia zdanie, wiecznie robi inaczej niż mówi i w czasach bardzo wysokiej inflacji proponuje 800+ od czerwca, babciowe i kredyt 0% Ci nie przeszkadza?
I to proponuje lider partii, skrajnie głupie pomysły które tylko wyolbrzymią kryzys a Ty się tym czasem uczepiłeś jakiegoś kandydata który nie ma nic do gadania jeśli chodzi o program partii.
@kerri: A Tusk a Tusk, ja #!$%@? trzymajcie mnie xD nie głosuje na Tuska więc co mi wyjeżdżasz ciągle z Tuskiem? Jak mentzen pultasz się, nie potrafisz odpowiedzieć co robi faszysta na JEDYNCE i tylko gadasz o Tusku. Widać wyborcy mentzena trzymają poziom równy liderowi, czyli poziom mułu.
@Pleb12: Czemu ja mam odpowiadać co robi faszysta na jedynce? Konfederacja powinna lepiej sobie kandydatów dobierać.

Sam pisałeś w poście o Tusku a teraz się czepiasz, że ktoś o nim piszę. O Tusku również dałoby radę zrobić kompromitujący materiał bo gość zmienia zdanie co chwilę i ciężko brać już na poważnie co mówi. Czemu TVN takiej nagonki nie zrobi na niego?
Bo jest stacją upolitycznioną.
Gdzie niby Kraśko Mentzena zaorał? dostał
@kerri: Podałem przykład Tuska, bo memcen ciągle o nim mówi zamiast odpowiadać na pytania. Ty robisz dokładnie to samo.

Czemu ja mam odpowiadać co robi faszysta na jedynce? Konfederacja powinna lepiej sobie kandydatów dobierać.


Czyli rozumiem, że nie zagłosujesz na partię, która wystawiła faszystę na pierwszym miejscu 28 okręgu wyborczego i nie widzi w tym problemu?

Czemu TVN takiej nagonki nie zrobi na niego?


Prywatna stacja robi sobie co chce. A