Wpis z mikrobloga

To pokazuje jaka jest różnica między elektoratem opozycji, a wyznawcami konfederosji. Jasne, trafi się jeden kretyn z drugim branzlujacy się do Kraśki (beton zawsze będzie betonem), ale ta żenada jest krytykowana przez dużą część #neuropa, a także przez libków takich jak ja, bo to poniżej standardów. Akolici konfy natomiast zawsze się cieszą, gdy prawackie (w tym ich) media robią to samo w kierunku opozycji, bo uwaga, "lewactwo dupa boli" i "julki/oskarki płaczą"

#tvn #wybory #konfederacja
  • 5
@rzuf22: No nie wiem czy jest ktoś komu np. imponowała "argumentacja" Morawieckiego w kierunku Tuska z ostatniej "debaty" w TVP


@dziadyga1: akurat wśród kucy jest od #!$%@? osobników wprost lecących narracja pisowską.

Dla przykładu ten typ odpala się chyba w każdym znalezisku krytykujacym pis, a sam wysrywa wpisy jak poniżej tylko na jedną konkretną partię. Co za przypadek, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kryspin013 - >@rzuf22: No nie wiem czy jest ktoś komu np. imponowała "argumentacja" M...

źródło: Screenshot 2023-10-11 at 22-00-52 Profil @yhbgrobdoivbvwamsv - Wpisy (dodane)

Pobierz
@Kryspin013: Zamieszczony przez Ciebie post w żaden sposób nie odnosi się do propagandy TVP.
Nie trzeba lubić Tuska żeby ocenić że TVP to ściek, tak samo jak nie trzeba go nienawidzić że TVN jest w najlepszym wypadku, stronnicze.
@dziadyga1: tylko konfederaci owszem twierdzą że TVP to ściek, bo ich najświętszych nie zaprasza, ale jak TVP jedzie po tusku, lewicy czy hołowni, przekraczając granice, to jest ok, bo jednak lewactwo boli dupa. Pis coś zrobi uderzajac w opozycje? Fajnie, lewactwo boli dupa. Pis coś zrobi uderzając w konfe? Pis to lewaki, błe błe błe. I tak się żyje.

Sam niejednokrotnie broniłem konfy jeśli zarzuty byly z dupy, bo o ile