Wpis z mikrobloga

Wczoraj to na Mirko pisałem, chyba nawet post w gorące trafił to mnie zjedli.
Partia, która teraz dostanie w ręce TVP będzie robiła to samo co PiS, bo zobaczyli, że można tak robić (PiS ma nadal ponad 30%).

Wyobraź sobie teraz PO, które będzie miało pod sobą TVP i TVN zarazem.
  • Odpowiedz
@mudmen: Korwin to sam w sobie człowiek mem, wszystkich wydań TVN czy Dziennika Telewizyjnego nie oglądałem (szkoda mi zdrowia i nerwów), to aż tak agresywni i stronniczy nie byli w sumie nigdy.
  • Odpowiedz
@ChciwyASasin: Byli zawsze, jeszcze za czasów KNP #!$%@? dosłownie to samo co widzisz na tym materiale.

Myślisz, że dlaczego Wykop jechał zawsze po TVN? Tutaj jeszcze z 13 lat temu miałeś samych wyborców KNP.

Dziwię się, że teraz kiedy ta partia znormalniała i ma o wiele bardziej realny program wyborczy + zakopali Korwina to Wykopki się odwrociły.
  • Odpowiedz
  • 0
@zomos I jako jedyni deklarują koalicję z pis w mailach dworczyka xD Ten wpis przypomniał mi doskonale dlaczego na czas kampanii wyborczej nie wchodzę na wykop.
  • Odpowiedz
@Kejran: Ja cały czas nie rozumiem co jest złego w koalicji PiS - Konfederacja, o ile Konfederacja dzięki temu swój program wyborczy zrealizuje. Jak mają inaczej to zrobić?

Przepraszam, ale alternatywą jest PO i Polska 2050, nie powiedziałbym że to są partie lepsze od PiSu
  • Odpowiedz
@Qrix: Szkoda, że się nie dowiedziałem co Mentzen myśli o Tumanowiczu.

Jeśli oburzają go jego poglądy, to czemu startuje razem z nim z jednego komitetu?

A jeśli go nie oburzają, to czy to dlatego, że ma takie same?
  • Odpowiedz
@zomos: Tak, czytałem jak się okazuje jako jeden z nielicznych ze zrozumieniem XD. Kłóciłem się nawet o to z wykopowym kandydatem konfy, nie pamiętam nazwiska, chyba dostał bana, też nie rozumiał tej ustawy zdziwiony jestem jak drogowcy w zimie. Mentzen to tłumaczył ściągalnością podatków, że z etatowców najłatwiej, ciężko stratę na etacie wykazać. Z konfederacją historia wygląda tak, że Wipler chce wrócić w łaski kaczora fundując mu elektorat do tej
  • Odpowiedz