Wpis z mikrobloga

Co zjeść se następne? Mam trzy rzeczy w planach: dwie anakondy na rapackiego - na bank nie dam rady ale chociaż sprawdzić ile się uda, mega rollo na santockiej albo 5 burgerów w check all burger - pamiętam że był tam na tablicy zapisany rekordzista z 4 burgerami, fajnie byłoby to przebić i zostać uwiecznionym.
Chyba że ktoś zna jakieś inne ciekawe lokale to jestem otwarty na propozycje.
#szczecin
  • 24
@krucjan: z tego wszystkiego wybrałbym burgery. Nie wiem czym się ludzie podniecają na Rapackiego. Rollo średniaki, nie urywają szczerze. Raz odwiedzić, zjeść, przekonać się i zapomnieć jak dla mnie. A szkoda, że nigdzie w okolicy nie ma porządnego kebsika.
via Android
  • 0
@KarmelowyJeremiasz o i to jest coś, szkoda że nigdzie zdjęć tego potwora nie ma, w menu też nie ma, wiesz jaka cena? Ogólnie to pizza wygląda mega dobrze na zdjęciach. Widzę lokal dość nowy bo jeszcze niedawno ten kiosk był zabity dechami.
via Android
  • 0
@iwannafreshstart 10 to nie ma szans, myślę że aktualnie moje możliwości to jest 6 sztuk. Ale szkoda mi iść na big maki, to dość oklepane i w ogóle to niesmaczne. Ja tak ostatnio wychodzi że co dwa tygodnie pozwalam sobie na taki cheat meal, więc chciałbym przy okazji, żeby to było coś smacznego, a nie jakiś makdonald. Poza tym nawet prowadząc poprzedni styl życia, kiedy zażerałem się sieciowymi fastfoodami na codzien, to
via Android
  • 0
@Michazzz przecież jest o tym mowa wyżej. Kolega @KarmelowyJeremiasz mówi, że 50% taniej a nie 1000 zł, i to brzmi raczej bardziej prawdopodobne, nawet w usa, gdzie wyzwania w restauracjach są prawie sportem narodowym mało która restauracja oferuje więcej niż $100, a najczęściej jest to właśnie darmowy posiłek i wpisanie na tablicę, więc wątpię, że jakaś buda w kiosku w Szczecinie rozdaje 1k za to że zjesz dużego burgera xD

Niemniej mam