Wpis z mikrobloga

Dziki pseudo-naród terrorystów, wyznający "religię pokoju", niemający nigdy w historii własnego państwa. "Ciemiężony" przez "okupantów" nie tylko z powodów nacjonalistycznych (bo ziemie jakie zamieszkują to historyczna kolebka ich "ciemiężycieli") ale i dlatego (a być może przede wszystkim dlatego), że są niecywilizowanymi terrorystami. Ofiary jakie ponoszą są głównie rezultatem kontrakcji wobec ich działań terrorystycznych.
Podpisałby się pewnie pod tym niemal każdy obrońca Izraela. Jednocześnie ci sami ludzie, którzy stoją po stronie Izraela, zazwyczaj usprawiedliwiają interwencję NATO z 1999 w ówczesnej Jugosławii. O "Kosowarach" 25 lat temu można było napisać dokładnie to samo co dziś o "Palestyńczykach". Śmieszy mnie to dwójmyślenie, uprawiane oczywiście najczęściej przez neuropków.

#wojna #izrael #palestyna #serbia #kosowo
 • 11
 • Odpowiedz
Jednocześnie ci sami ludzie, którzy stoją po stronie Izraela, zazwyczaj usprawiedliwiają interwencję NATO z 1999 w ówczesnej Jugosławii. O "Kosowarach" 25 lat temu można było napisać dokładnie to samo co dziś o "Palestyńczykach


@stdmat: Ja nie. Coraz absurdalniejsze te fikołki. UCK została w 1998 roku uznana przez Kongres USA za organizację terrorystyczna i kartel narkotykowy. Milosevicowi i Mladicovi jakby im się nie zamarzyła 'Wielka Serbia' i wyrzynanie wszystkich dookoła, to by
 • Odpowiedz
 • 0
@eeehhh:

UCK została w 1998 roku uznana przez Kongres USA za organizację terrorystyczna i kartel narkotykowy.


Tak i mimo tej świadomości rok później jednoznacznie opowiedzieli się po ich stronie.

Milosevicowi i Mladicovi jakby im się nie zamarzyła 'Wielka Serbia' i wyrzynanie wszystkich dookoła, to by po łbie nie dostali.


Gdyby Żydom nie zamarzyła się odbudowa Izraela...

Zrobiono Allied Force i nagle wszyscy się grzeczni zrobili.


Brednie. Polecam artykuł, a potem
 • Odpowiedz
Tak i mimo tej świadomości rok później jednoznacznie opowiedzieli się po ich stronie.


@stdmat: Nie. Poza handlem bronią sponsorowanym z MI6 gówno zrobili. Włączyli ich do NATO dla zabezpieczenia militarnego, do dzisiaj nie są w UE bo po prostu do tego nie dorośli.

Gdyby Żydom nie zamarzyła się odbudowa Izraela


Nie wolno, co? Zachód też ma przestać ich wspierać, cu? Najlepiej jakby ogarniętych Żydów w ogóle nie było, nie krępuj się,
 • Odpowiedz
 • 0
@eeehhh:

Nie. Poza handlem bronią sponsorowanym z MI6 gówno zrobili.


No tak bo bombardowanie serbskich wojsk w Kosowie, a potem samej Serbii nie było wsparciem UCK.

Włączyli ich do NATO dla zabezpieczenia militarnego, do dzisiaj nie są w UE bo po prostu do tego nie dorośli.


Kosowo nie należy do NATO.

Nie wolno, co? Zachód też ma przestać ich wspierać, cu? Najlepiej jakby ogarniętych Żydów w ogóle nie było, nie krępuj
 • Odpowiedz
@stdmat:

Kosowo nie należy do NATO.


Etniczni Albańczycy należą do NATO, panie mondry inaczej, geopolityku na pokaz. Reszty już nawet nie czytam i nie komentuje. Chcesz jakąś przyśpiewkę z NSDAP na koniec tej 'dyskusji', żeby w jeszcze bardziej schizofreniczny i absurdalny sposób robić jakieś pokręcone aluzje do historii? Taki trend jest teraz na tagu. Ani Mru Mru robi lepsze skecze od tego co tu się ostatnio wypisuje.

Piszesz po polsku? To
 • Odpowiedz
@stdmat Kolejny dzień tłumaczenia że NATO nie jest rycerzem na białym koniu który ratuje świat, tylko dba o interesy naszej zachodniej cywilizacji. Nie ma więc powodu dla którego mielibyśmy na ślepo przyjmować w każdej sytuacji takie samo stanowisko. Wręcz przeciwnie, decyzję układają sztaby zawodowców tak abyśmy wyszli na tym jak najlepiej.
 • Odpowiedz
 • 0
Etniczni Albańczycy należą do NATO, panie mondry inaczej, geopolityku na pokaz.


@eeehhh: No i co z tego? Co to ma do rzeczy? Pisaliśmy o Kosowie, a nie o Albanii. Palnąłeś głupotę i teraz robisz śmieszne fikołki.
 • Odpowiedz
 • 0
@sepuqqu: Jakiż to interes Zachód miał w tym by stworzyć islamsko-mafijne państewko jakim jest Kosowo i zniechęcić do siebie o wiele bliższych kulturowo Serbów?
 • Odpowiedz