Wpis z mikrobloga

#przegryw
Dostałem dziś w robocie od różowego paska w moim wieku jakieś zapisy do weryfikacji, widziałem że napisane #!$%@? więc poprawiłem, bo moje uwagi były dłuższe niż cały ten zapis.

W odpowiedzi dostałem pochwałę, że jestem mega szybki, dokładny i że w ogóle dzięki, że ogarniam i poprawiam.

W czasie gdy ja poprawiałem tabelki, chad grzmocił aż huczało
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mazurroo: ziomek zawsze negocjuj coś w zamian, kobiety to lubią i będą cie bardziej szanować. I negocjuj przed faktem np. "Moge to poprawic, dla mnie to chwila, ale mozesz mi w nagrode przyniesc herbate". Cokolwiek. Zobaczysz zmiane w traktowaniu. Zobaczysz tez jak kobiety migają się od wypełnienia przysługi jak już swoje dostały. Super ciekawe to jest.
Pamietaj tylko zeby byc miłym, to musi byc w formie niewymuszonego droczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@zapalara: XDDDD

"Poradnik jak napisać coś miłego do koleżanki z pracy, tak żeby dostać odpowiedź od działu HR"

Dziękuję ale postoje, wolę już wysłać jakieś gówno w 5 minut niż zostać #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mazurroo: to po pierwsze musi byc powiedziane, czyli dzwonisz na komunikatorku. Po drugie musisz umiec i chciec. A tak to sobie siedź jak ten leszcz i rób za nią zadanka. Na pewno bedzie cie szanowac...
Jak robisz dobrze robote to nikt cie z pracy nie wywali za MIŁĄ rozmowe o zadaniu z pracy. No ale w sumie dobrze, potem sie pojawiam ja w takiej firmie i błyszcze na tle takich
  • Odpowiedz
@Mazurroo: ja akurat chad jestem. Dałem ci konkretną porade sprawdzoną wielokrotnie (nie przezemnie tylko normików / przegrywów) nie chcesz to nie, to sobie bądź tam gdzie jesteś.
  • Odpowiedz
@Cadfael: "Yhym, bardzo fajnie zrobiony raport, ale mysle ze moglbym go troszke poprawic, bo robilem ostatnio cos podobnego, pokaze ci potem o co chodzi, wszystko ci wyprostujemy tutaj :) Tylko chcialem isc na herbate bo pracuje od rana i pies sąsiada znowu sie darł wiesz o co chodzi... ciezki dzien ciezki OOO masz psa ale ekstra! No właśnie mnie zawsze moja mama mówi.... pitu pitu sratata Słuchaj bo ja właśnie
  • Odpowiedz