Wpis z mikrobloga

Ja uważam że jest nadreprezentacja starych ludzi którzy głosują. Dlatego stare grzyby powyżej np 77 - powinni miec zakaz głosowania bo raz demencja i dwa bo starych jest więcej niz młodych i nie moze byc tak że są nadreprezentowani. Maksymalny wiek głosowania powinien być taki by waga głosów ludzi w wieku produkcyjnym byla taka jak ludzi na emeryturze.

#wybory #pis #po #starygrzyb #oswiadczenie #konfederacja
  • 18
@Njal: niby tak ale taki 18 latek mimo braku doświadczenia jednak znajduję się na rynku pracy i powinien mieć prawo głosu. W kazdej grupie wiekowej są ludzie którzy podejmują lepsze jak i gorsze wybory.
@mleko3-2procent no to ludzie po 70 sa najbardziej doświadczeni życiowo, zawsze można znaleźć jakiś argument by komuś nie zabierać albo zabrać prawo głosu.

Jedyne czego jestem pewien to tego że więźniowie nie powinni móc głosować bez znaczenia za co siedzią, ile im zostało i w jakim zakładzie, po prostu, status więźnia = brak praw publicznych.
@Njal: ale on ma rację, lewica to partia jeszcze gorsza od pisu. Wszystkie ich sensowne postulaty są już w programie KO i 3D, a cała reszta to totalne odklejenie. W obecnej sytuacji najlepszym scenariuszem byłyby rządy koalicji KO + 3D + Konfa - bez lewicy - ale zdaję sobie sprawę, że nie ma co na to liczyć. A zanim mi napiszesz, że jestem konfiarzem, to od razu powiem, że nie będę
@septokonchoplastyka: Konfederacja to partia do delegalizacji, ani ja, ani żaden z moich znajomych, nie poprzemy żadnego rządu który choćby otworzy im drzwi przed nosem i życzę każdej partii która poprze jakikolwiek pomysł Konfederacji szybkiego wylecenia pod próg, nawet jeśli byłby to dobry pomysł to należy wtedy ten pomysł odrzucić, zmienić jedno słowo w zapisie ustawy i procedować od nowa - jestem skrajnym przeciwnikiem Konfederacji i mam nadzieje że zostanie tak do
prości jak makaron spaghetti


@Njal: przypadkiem wyszedł ci komplement, bo nie znam nikogo kto by za spaghetti nie przepadał, za to za chorymi lewakami jak najbardziej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Njal: Małżeństwa homoseksualne - KO ma w programie związki partnerskie)
darmowe invitro - KO też to ma w programie
legalna aborcja - KO też to ma w programie
kwestia KK (cokolwiek to znaczy) - KO też coś o tym wspomina w programie, nie znam na pamięć
Rozliczenie pisu ok, ale PO (i każda inna partia) też o tym mówi głośno i wyraźnie. Miejsce wielu pistowców jest na śmietniku historii i/albo w