Wpis z mikrobloga

  • 7
@2phonepiotrus to jesteście za utrzymaniem czy zrownianiem wieku emerytalnego, wolnym rynkiem czy zakazałem handlu w niedzielę, zneisieniem zusu czy jednak nie? XD

To jest niesamowite, że dosłownie każdy polityk konfederacji mowi co mu aktualnie pasuje, a konfiarze potem klaszczą uszami jaki to ich program nie jest wspaniały XD
  • Odpowiedz
to jesteście za utrzymaniem czy zrownianiem wieku emerytalnego


O wiele ważniejsze od samego wieku jest to, by zachęcać ludzi do pozostawania na rynku pracy. Mamy kryzys demograficzny, więc w naszym interesie jest, żeby jak najwięcej osób, mimo możliwości przejścia na emeryturę, nadal pracowało. W tym wypadku postulat jest taki by utrzymać obecny stan rzeczy bo ani podwyższenie wieku kobietom ani obniżenie mężczyznom nie rozwiąże problemu j/w.

wolnym rynkiem czy zakazałem handlu w
  • Odpowiedz
prawa pracownicze są wolnościowe?


Pewnie, pracujesz tam gdzie ci się podoba. Nikt cię siłą nie trzyma. Brak tych praw to niewolnictwo. Całkowite przeciwieństwo wolności.

a powszechna służba zdrowia jest wolnościowa, bo jesteśmy wtedy wolni od chorób?


Hehe, niezłe. Powszechna służba zdrowia nie daje ci wyboru; musisz się dokładać do tego interesu i łożyć na to pieniądze, czy tego chcesz czy nie.

@IlawaNidzica:
  • Odpowiedz
Pewnie, pracujesz tam gdzie ci się podoba. Nikt cię siłą nie trzyma. Brak tych praw to niewolnictwo. Całkowite przeciwieństwo wolności.


@2phonepiotrus: a w jaki sposób brak praw pracowniczych siłą trzyma w jakimś miejscu pracy?
I jeżeli chcę pracować w niedzielę, ale prawa pracownicze mi nie pozwalają, to to nie jest ograniczenie?
Albo jak chcę pracować 80 godzin w tygodniu to francuskie prawa pracownicze* mnie nie ograniczają?

* tam jest tak, że
  • Odpowiedz
Wyborcy konfederacji znają jej postulaty. Jeśli ktoś nie rozumie tego programu to wynika z faktu braku umiejętności czytania i słuchania ze zrozumieniem. Twój wpis jest inwalidą.


@2phonepiotrus: Tak? To sprawdźmy. Czy Konfa jest za całkowitym zakazem, aborcji, jedzeniem psów, pedofilią czy budowaniem domów z kartonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W tym „programie” konfederacji to już sami wyborcy się pogubili, za czym partia jest a za czym nie jest xdd merytorycznie w hooy


@sukisuki: każdy wyborca konfy ma swoją konfederację w którą wierzy xD
  • Odpowiedz
Wyborcy konfederacji znają jej postulaty.


@2phonepiotrus: Zapytaj losowego wyborcę konfy czy popiera przywrócenie poboru wojskowego (Konfa popiera), albo czy popiera zakaz handlu w niedzielę (Konfa nie chce zniesienia tego zakazu).

Nie mówiąc już o walce z 5g i zakazie bycia sędziami przez pogan xD
  • Odpowiedz
Czy Konfa jest za całkowitym zakazem, aborcji


@cwlmod: Konfa jest za utrzymaniem obecnego kompromisu aborcyjnego.

jedzeniem psów


Absurd. Nie ma takiego postulatu. Sprawa zrobiła się głośna bo nagłośnili ją pożyteczni idioci, a kolejni pożyteczni idioci przekazują ją dalej. Wypowiedź Sośnierza miała określony charakter, a zostało to pociągnięte jako część programu wyborczego.

czy budowaniem domów z kartonu?


Czyli rozumiem, że wszystko co zbudowano dotychczas jest z kartonu, tak? Teren dookoła Pałacu Kultury
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Czyli wyszło, że sam nie wiesz jaki jest program konfy a plujesz na innych xD

Nikogo nie interesują literki na jakiejś stronie w necie, która sobie potem zniknie, tylko to co mówią działacze partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cwlmod: ale gdzie on pluje na innych?
Z Konfederacji wyrosłem, ale cieszę się że są ludzie z tego grona którzy potrafią z kultura podyskutować.
  • Odpowiedz
@cwlmod: Aha xD niezły z ciebie zawodnik, syndrom wyparcia i przepalone styki, bo okazuje się, że ktoś odpowiedział na twoje głupie pytania, ale odpowiedź cię nie satysfakcjonuje więc nie mam prawa mieć racji bo twoja racja jest "twojsza" niż "mojsza". Spływaj już.
  • Odpowiedz