Wpis z mikrobloga

#torrent #torrenty #tracker
Ktoś poleci jakiś dobry tracker z grami i jakiś dobry tracker z serialami na który można się dostać? Tj albo co jakiś czas otwarta rejestracja albo możliwość realna zdobycia zaproszenia.
Mam trochę trackerów prywatnych ale często mi czegoś brakuje. Myślałem że przez reda dołączę gdzieś ale ekonomia tam to żart.
  • 10
@kwantowykocyk a może zamiast torrentow Usenet? Fakt jest płatny, najtańszy provider to ok 3$/m + pare indexerow I znajdziesz wszystko co potrzebujesz. Nie musisz się martwić ratio itp. Pobierasz max prędkościa Twojego lacza.
@kwantowykocyk: @archi3 Do gier to praktycznie tylko GazelleGames (GGn) jest sensowny. Oczywiście do popularnych wstawek to wystarczy jakiś general. Do seriali z tych bardziej realnych to Nebulance i MorethanTV.

Jeśli chodzi o Usenet też używam, ale opis wstawek jest tam bardzo słaby. Byćmoże są strony z wstawkami usenet, gdzie wszystko jest ładnie uporządkowane/opisane, ale żadnego takiego nie mam.
@GammaQlaff: tl, mam, ar, torrentseed, speed.cd, speedapp, reelflix, oldtoons, red I jakas drobnica
Na mam są zapro do Bit-HDTV ale muszę poczekać jeszcze bo konto mam dopiero jakieś 4 miesiące.
Na AR jest sekcja ale tam jeszcze z pół roku do dostępu i więcej żeby spełnić wymagania pewnie
Reszta nie widziałem nic ciekawego, czasem na oldtoons coś jest, może z mam zapro do fl złapie ale nie wiem czy cos więcej
@kwantowykocyk: Na RED to z czego się orientuje trzeba samemu wstawiać by nabić jakąś rangę. Wiem, jest to nudne i czasochłonne. Nie wiem czy tam od razu ma się dostęp do zapraszania na inne trackery czy od wyższej rangi, ale na pewno stamtąd można zdobyć fajne trackery.
@GammaQlaff: Tak jest, wydaje mi sie ze dostep do zaproszen jest od 5 wstawek i 25gb uploadu. Inna opcja to drogie seedboxy i troche ryzyka czy sie uda czy nie. Ogolnie to dlatego inne trackery wrzucaja tam zaproszenia, bo jak na redzie sie utrzymasz to raczej gdzie indziej tez ale daj spokoj. Zadnych punktow za seedowanie to moim zdaniem tragedia
@kwantowykocyk: Wstawianie muzyki jest moim zdaniem prostsze niż filmów, więc jak się ma jakieś dobre źródło to łatwo nabić kilka wstawek. Gorzej z uploadem, bo tam poza botami (czyli autobrr czy tam autodl-irssi) niewiele kto pobiera, nie licząc jakichś perełek.