Wpis z mikrobloga

Skąd taki hejt na Konfederacje? W porównaniu do innych to nie jest taka zła partia, no bo spójrzmy co mamy:
-PiS - no to chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego jest to zły wybór
-KO - PiS lite
-Lewica - śluby gejów ważniejsze niż działające państwo i gospodarka
-Trzecia Droga - płaczący Hołownia, który nie ma pojęcia o polityce i wyrwali go sprzed kamer TVNu
No i Konfederacja - jedyny sensowny program gospodarczy ale fajnopolak w nich n--------a, bo gej nie będzie mógł wziąć ślubu, Ukrainiec nie dostanie zasiłku a nieroby będą musieli iść do pracy.
Wytłumaczcie mi #neuropa i inne przygłupy za co tak nie lubicie konfederacji i co niby jest lepszą opcją.
#konfederacja
#4konserwy
#polska
#wybory
#polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fakty: najmniejsza zgodność głosowań


@ajron_men: nie dziwne, że najmniejsza jak część ma rekordy nieobecności podczas głosowań a druga część nie ma zdania i wstrzymuje się od głosowań.

dogadywanie sprzed wyborów prezydenckich jak mi się zdaje z Tyszką, który nie był w Konfederacji. Nikt z tych dogadywań jak widać z perspektywy czasu nie
Kryspin013 - >Fakty: najmniejsza zgodność głosowań 

@ajronmen: nie dziwne, że najmni...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
nie dziwne, że najmniejsza jak część ma rekordy nieobecności podczas głosowań a druga część nie ma zdania i wstrzymuje się od głosowań.


@Kryspin013: przecież głosowania niebyłe nie są wliczane w poczet niezgodności procentowej. Jeśli nawet Konfederacja najczęściej wstrzymuje się od głosu, to reszta partii i tak wykazuje większą zgodność w innych ustawach.

ty to w ogóle nieźle doinformowany jesteś. Polecam poszukać maila o winnickim i nieatakowaniu pisu przez konfę po imieniu polityków oraz zgrywaniu pozorów
  • Odpowiedz
@Kryspin013: przecież głosowania niebyłe nie są wliczane w poczet niezgodności procentowej.


@ajron_men: zależy od przyjętej metodyki ale nie widziałem chyba nigdzie by nie były wliczane.

Jeśli nawet Konfederacja najczęściej wstrzymuje się od głosu, to reszta partii i tak wykazuje większą zgodność
  • Odpowiedz
polecam sobie sprawdzić np odebranie immunitetu karakanowi


@Kryspin013: dlaczego mieliby odbierać posłowi immunitet za głupią wypowiedź o kobietach i tworzyć niebezpieczny precedens w przyszłości? Jeśli ktoś w następnej kadencji Sejmu powie, że mężczyźni nie pracują tylko walą w szyję, to jest to powód do odebrania takiemu posłowi immunitetu?

wotum nieufnosci dla
  • Odpowiedz
@Kryspin013: dlaczego mieliby odbierać posłowi immunitet za głupią wypowiedź o kobietach i tworzyć niebezpieczny precedens w przyszłości? Jeśli ktoś w następnej kadencji Sejmu powie, że mężczyźni nie pracują tylko walą w szyję, to jest to powód do odebrania takiemu posłowi immunitetu?


@ajron_men: dla jsw głosowali za odebraniem immunitetu. Więc jak dotyczy pisiorków to niebezpieczny incydent a jak jakiejs baby z lewicy to już nie xD
  • Odpowiedz
Nie była nigdy w partii PiSu, ale była w kole poselskim - niech Ci będzie, mamy jednego spadochroniarza, których jest pełno również w innych partiach. Z dwojga złego lepiej w tę stronę niż w przeciwną.


@ajron_men: czyli zwyczajnie kłamałeś. I nie to nie jest jedna baba. Jest np Derehajło który był od gowina a od pisorów dostał posadkę doradcy. Albo mamy wiplera który ma w c--j duże powiązania z pisem.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: nie kłamałem, bo nie robiłem tego intencjonalnie (sprawdziłem sobie wcześniejszą przynależność partyjną i nie widziałem tam PiSu) - i przyznałem się do błędu, bo Twoja teza była ogólna "spadochroniarze z PiSu".

Derehajło wbrew Twojej wcześniej tezie nie jest spadochronairzem z PiSu, tak samo jak Wipler.

dla jsw głosowali za odebraniem immunitetu.


Większość Konfederacji (Nowa Nadzieja) była przeciwko i słusznie.
  • Odpowiedz
śluby gejów ważniejsze niż działające państwo i gospodarka


@SuperN0vak: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ależ mnie r-------a ta kucykowa narracja o partii której liderem jest księgowy z bogatego domu z doktoratem na uczelni ojca lub gość który 3 kierunki studiów zaczynał i żadnego nie skończył xD a ich oświadczenia majątkowe to komedia plus prawie nikt tam nie ma wykształcenia związanego z finansami, do tego ich paleolitycznego pitolenia nie potwierdza żadna statystyka ani żaden kraj
  • Odpowiedz