Wpis z mikrobloga

Mam dziwne przeczuciem po tej całej dramie, że koniec końców największym przegranym będzie Wardęga.

Wardęgi nikt nigdzie nie wpuści, żaden influ nie poda mu ręki w obawie przed nagraniem, a firmy zrażone nie będą wchodzić w deale. W sumie rozwalił GOATS czyli działał na szkodę spółki, a dodatkowo zniszczył wiele biznesów i ludzi. Kto z takim kimś będzie chciał robić biznes? Kwestia czasu kiedy pogrążeni YTberzy zbiorą różne materiały na Wardege z przeszłości, i zrobią podobny film. Jak np. macal kobiety, spowodował kolizję drogową, albo straszył ludzi tworząc u nich traumy. Nie jest to ten sam kaliber co pedo albo nadal mocny. A to ze 10 lat temu? No sorry, taki mamy klimat rozpoczaty przez samego Sylwka.

Nie odbierzcie mnie źle - dobrze zrobił że to upublicznił. Ale sposób w jaki to zrobił i przedstawił był krzywdzący dla niektórych. Konop zrobił to dużo lepiej.

Dubiel będzie miał najtrudniej, ale mam dziwne przeczucie że po wygranej sprawie sądowej (bo to wardega bedzie musial udowodnic ze Dubiel wiedzial ze stu jest Pedo i go kryl) wrzuci do neta pelne rozmowy ktore zmienia obraz tej relacji, i ludzie go przywroca. Po takim czasie po prostu spojrzą na to obiektywnie.

Boxdel w sumie juz sie wybronil, patrzac na komenty na IG FAME czy jego YT oraz na komentarzach pod shotami roznych commentatery. Mało tego, do FAME raczej nigdy nie wroci, ale wiedzac jak potężnym i kreatywny jest gościem, to kwestia czasu kiedy jako Baxton mistrz śląska w MMA będzie walił na łeb najmana na Clout, a potem Kasjo w PRIME. Jego nowe projekty i crosy z innymi tworcami to tylko kwestia czasu. Wielu twórców już go wybiela, atakując Wardege za styl w jakim go załatwił.

Jeszcze tydzień, i nikt o tym nie będzie pisał, a po szumnych zapowiedziach Wardegi ze film konopa bedzie duzo mocniejszy, a cala mafia yt bedzie rozliczona, wyszly kapiszony. Jak to sam wardega powiedzial nadzieje jego jest w tym ze ktos sie magicznie zglosi - według mnie nadzieje to on może mieć, ale tak się nie stanie.

Dubiel, Fagata, Boxdel i Lexy, maja zapewne tyle siana, ze nie potrzebuja zadnych dealow wiec dla nich problem wizerunkowy nie jest odczuwalny. Najbardziej dostana Ci z Team X, z całą tą agencją, i MOVE. Cała branża YT dostanie po dupie, sponsorzy odejdą, kontent się zmieni na family friendly, freaki beda mega cenzurowane.

Czy skoro ten Wojtek ze Spotlight kasowal GOATS, bo byl tam Boxdel, to czy powinien skasowac sam siebie z netu skoro zakładał ze Stu Spotlight i odpowiadal za kontent Teamu X i nie reagowal na zachowanie Sukanek?

#famemma
  • 15
@Wasacz1996: To tak nie działa. Jeżeli Ty powiesz, że ja jestem gejem, to ja mogę Cię pozwać o zniesławienie. I Ty jako osoba broniąca swojej tezy, musisz udowodnić że ja jestem gejem i mnie nie pomówiłeś a powiedziałeś prawdę.
@RafDan: Wardega zawsze był samotnikiem,
Kolejna sprawa nie wiem czy pracujesz ale dajmy na to że tak.. Zarabiasz miesięcznie np. z kilku biznesów 25 tysięcy i nagle stracisz główny dochód z którego od kilku lat się utrzymujesz, ponadto kolejni odchodzą. Standard życia do którego jesteś przyzwyczajony zmienia się i teraz Twój dochód miesięczny to 5k, a sam wynajem, leasing to koszt 7k, a zdajesz sobie sprawe że jeszcze trzeba jeść i
@RafDan:
1. Wardęga nie musi nic udowadniać bo to dubiel go pozwał xd Wygranej sprawie sądowej? chłopie jak dubiel ma wygrać po takim szambie XD wychodza kolejne screeny z nim.
2. Oskarek lepiej zrobił film bo wypuścił go jako drugi i już padały sformułowania żeby grubego nie dawać pod tym samym szyldem co Bestii z Wielkiej Brytanii
3. Jeśli nikt nie będzie chciał mu podać łapy to tylko i wyłącznie świadczyć
@Wasacz1996: 212kk tak nie działa. Strona pozwana musi udowodnić, że posiada niezbite dowody na to co o pozywającym mówi. Wystarczy, że jeden z materiałów jest spreparowany lub zmanipulowany i dubiel sądowo wygra. Nikt nie będzie chciał z nim współpracować, ale taka wygrana otwiera mu drogę do pozwu cywilnego o utracone zyski. Zerwanie kontraktu z Fame jest niezaprzeczalne.
Wystarczy, że jedna z dup coś zmanipulowała.
@RafDan myśle, że Wardęga świetnie sobie poradzi po tej całej aferze. W oczach wielu ludzi znów jest „szeryfem internetu” i założę się, że na następnej konferencji Fame będzie prowadzić konferencję i programy tym bardziej, że wypadł z ich prowadzenia Boxdel. Jeśli ktoś wypuści film przeciwko niemu, który będzie się opierać na sytuacjach, które wymieniłeś to pewnie wytłumaczy się podobnie jak robił to do tej pory i nic to nie zmieni. Chyba, że
Wardega zawsze był samotnikiem,


@Jax89: Jasne, ale kręcił się w gronie INFLU. Sam mówił ile mu informacji dała Fagata. Teraz kto z nim bedzie gadal? Co do Twojej wypowiedzi o zarabianiu, powtarzam - Dubiel, Boxdel, Fagata nie będą mieli żadnego problemu w tej kwestii. Inni - zapewne tak.

Przecież najważniejsza zasada w prawie to domniemanie niewinności xD Dubiel pozywa, w zamyśle Wardęga niewinny. Proste.


@Wasacz1996: No tak. Ale czytaj ze
@RafDan:
1. Powiedz mi jedna kluczowa kwestie czemu zwyrol ma sie tlumaczyc z słów które powiedział jak on w 90% czytał to co jest na screenach xd jak on ma udowodnić słowa które wypowiedział skoro to wszystko on czytał z tego co pisał dubiel? XD Co ma udowadniać jak będą prawdopodobnie zeznawać osoby do których wypisywał i są nagrania ekranów i pełno screenów i nagrań jakie dubiel wysyłał np ze stuu.
@loty-luju:

1. Ja Ci już na to odpowiedziałem powyżej.
4. Dlatego że Wardega nagrywa prywatne rozmowy, i wykorzystuje kontakty do zbierania różnych materiałów. Nikt nie będzie ryzykował że za 5-10 albo 15 lat wardega wyciagnie nagranie ze zawodnik X walil kokaine na backstagu i przez to straci sponsorow.
5. Ale nikt tu nie gada o Stu, bo w jego przypadku wszystko jest jasne. Udowodnij mi ze Dubiel lub Boxdel wiedzieli ze
@RafDan:
1. Nie nie odpowiedziales
4. Nawet gdyby ktoś walił kokaine to to jego sprawa i nagłasnianie tego na necie nie ma zbytnio sensu xddd Własnie porównałeś walenie kokainy które krzywdzi tylko ciebie a pisanie i nakłanianie dzieci do wysyłania cyców XD
5. Chłopie gdzie ja napisałem cokolwiek o boxdelu? XDDD pisałem o dubielu i stuu a nie o boxdelu. Jak dubiel mógł nie wiedzieć ze stuu pisze koresponduje z 14sto
@loty-luju: Mordeczko możemy się tak przerzucać aż komuś z nas się znudzi. Ja napisałem swoje racje, Ty swoje, a prokuratura i sąd wydadzą wyroki. Nas to nie dotyczy, możemy tylko obserwować.