Wpis z mikrobloga

@KingaM w załączniku masz info co robić aby w jak najszybszym czasie zdobyć 20 rangę. Nie patrząc na nic. Jak widzisz pierwsze dwa dni to prawie same przegrane, dopiero od 3 dnia zaczyna się wyzwanie.

Po 20 randze jest punktacja ELO, i tam zdobywanie pkt to jest coś. Gdzie trzeba się pocić, by w następnym dniu parę przegranych i się jest w tym samym miejscu.
Pobierz Polski-Polak-Siema-PL - @KingaM w załączniku masz info co robić aby w jak najszybszym...
źródło: temp_file4907387838383837795
@KingaM więc jak pisze 1 win, 4 lose to oznacza że wygrywasz jedna bitwę, a reszta odpuszczasz przegrywając np. 3x 10cp poksy i szybko przechodzisz dalej. I na koniec awansujesz na następną rangę. Każdą ranga ma jakieś wymagania co do ilości wygranych. Czasem 0, czasem kilkanaście.
@KingaM rób jak uważasz, jedynie piszę o tym, że w ten sposób najszybciej sie robi, i najmniej nerwów kosztuje. Dlatego wbicie do 20 rangi to nie wyczyn, dopiero kolejne to wyzwanie.


@KingaM

czy jak przypadkiem wygram w dniu więcej walk to mi będzie gorzej lvl wbijać czy co skąd te cyfry w ogóle się biorą


Jeśli pytasz o te wygrane czy przegrane, to są one stałe. I takie są wymagania. Np.aby przejść
@Polski-Polak-Siema-PL: ta tabelka jest do dupy. Mam 11 poziom. Z tabeli wynika że na 12 pownnnam przegrać 5 razu co uczyniłam, a tu figa nie awans. Ja całe życie rozumiałam że liczą się wyłącznie wygrane walki i skoro mi nie zaliczyło to wydaje mi się że moje postrzeganie jest poprawne.