Wpis z mikrobloga

Jakie jest zdanie blackpilla o okularnikach? Jakbyśmy mieli porównywać dwóch bliźniaków z ryja ale jeden będzie mieć okulary to który by lepiej wyglądał? Nie mówię tutaj o jakichś prostokątnych okularach typu same szkła bez oprawek w stylu na technika informatyka tylko coś co samo w sobie może wyglądać dobrze. Niektórzy ludzie noszą zerówki dla samego faktu noszenia okularów chociaż nie mają wady i jestem zdezorientowany.

#przegryw #blackpill #looksmaxxing

Jak okulary wpływają na atrakcyjność?

  • Bardzo pozytywnie 12.1% (11)
  • Lekko pozytywnie 14.3% (13)
  • Nie wpływają ani trochę 23.1% (21)
  • Lekko negatywnie 29.7% (27)
  • Mocno negatywnie 20.9% (19)

Oddanych głosów: 91

  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Zależy na kim...


@CloudSpanner: właśnie o to chodzi w tym poście żeby pominąć ten fakt całkowicie. Bierzesz pierwszego lepszego normixa z ulicy, w wyobraźni zakładasz mu okulary i decydujesz się czy wygląda lepiej czy gorzej. Tu nie chodzi o jakiś cherrypicking top ileśtam promili społeczeństwa tylko o sprawdzenie na najzwyklejszym człowieku jakiego można spotkać w tym kraju czy okulary mu czegoś odejmą czy dodadzą. Podmiot rozważań nie jest ani gremlinem 0/10
  • Odpowiedz
@Pandillero: W takim wypadku głosuję na lekko pozytywnie. Zakladając, że każdy wybierze sobie najbardziej pasujące oprawki do siebie można lekko odwrócić uwagę od swoich twarzowych niedoskonałości.
  • Odpowiedz
@Pandillero: bardzo negatywnie. Gdzies bylo takie badanie, ale teraz go nie znajde. Sam empirycznie moge tez to potwierdzic, ze gdy szedlem do klubu w okluarach lub bez to efekty byly inne (ofc oba mizerne, ale jednak troche na + bez okularow). Znajomi to tez potwierdzaja
  • Odpowiedz
@Pandillero: absolutnie nie da się powiedzieć z góry ogólnego wniosku, za mocno zindywidualizowana kwestia, a twoich nie-gremlinów, nie-chadów są miliony i każdy inny. Bez sensu pytanie zadałeś.

Pytanie powinno brzmieć, komu oksy pomogą, a komu nie?

Jeśli osoba ma słabe eye-area albo słaby nos, wydłużoną twarz albo jest giga jajem to wtedy pomogą. W każdym innym przypadku będą raczej na minus, bo to kolejna rzecz, która odwraca uwagę od twarzy. Ładne
  • Odpowiedz
@Pandillero: Jeśli o atrakcyjność chodzi to faceci w okularach są dla dziewczyn średnio mniej atrakcyjni. Ale podejrzewam, że jakieś wyjątki są... Natomiast jeśli chodzi o atrakcyjność dziewczyn to wydaje mi się, że dziewczyny w okularach są dla mnie tak samo atrakcyjne co bez okularów. Choć i tutaj są oczywiście wyjątki...

Ale za to Ci co mają okulary sprawiają wrażenie inteligentniejszych xd. Zrobiłem na photofeeler kiedyś taki test dodając 2 takie same
  • Odpowiedz