Wpis z mikrobloga

@GraboKomando: Ależ skąd. Wystarczy jedno trudniejsze pytanie, i Kaczyński się gubi, a najczęściej wtedy staje się wulgarny. Co do Tuska, przez długi czas myślałem, że to błąd, że to właśnie on został liderem KO. Myślałem, że PiS i TVP robiły mu latami negatywną kampanię i nie da się tego naprawić. Z czasem jednak zacząłem uważać, że nikt inny nie poradziłby sobie z tą lawiną bluzgów z TVP. Trzeba pamiętać, że
  • Odpowiedz
Mniej więcej sobie tak wyobrażam Kaczyńskiego na uczciwej debacie:

Kaczyński: "Niemcy chcą nas zniszczyć, wysłali tu Tuska aby wysadził oczyszczalnie ścieków "Czajka" i zalał kanał żeglugowy na Mierzei Wiślanej bo tak im kazał zrobić Putin."
Osoba prowadzące debatę: "Nie do końca rozumiem jak to ma się do pytania o kondycję polskiej oświaty."
  • Odpowiedz
@Konfederusiusz: Mhm, pójście na debatę w której nie można nic stracić to rzeczywiście straszna odwaga. Pójdzie dobrze to spoko, pójdzie źle to się zwali na TVP. Fanatycznych wyborców PISU nie przekona i tak choćby nie wiem co się działo, to samo z fanatykami Tuska, ale ewnetualna wygrana w debacie może coś tam poprawić u niezdecydowanych.
Zresztą sam potwierdzasz moją opinię już na starcie gloryfikując go nie ważne jak się debata
  • Odpowiedz
@Konfederusiusz: I dlatego Polacy żyją i będą żyć w bagnie - bo NAJWAŻNIEJSZA JEST DEBATA, WYPRASOWANY GARNITUR, WZROST, CZY UMIE PRZYGADAĆ. Przyjedzie byle Niemiec i Polacy go wybiorą xD
  • Odpowiedz
@GraboKomando:

Kaczyński: "Niemcy chcą nas zniszczyć, wysłali tu Tuska aby wysadził oczyszczalnie ścieków "Czajka" i zalał kanał żeglugowy na Mierzei Wiślanej bo tak im kazał zrobić Putin."


Za mało odgłosów mlaskania pomiędzy słowami, ale poza tym brzmi jak Jarek.
  • Odpowiedz