Wpis z mikrobloga

Jezu... przeczytałam jakiś tam post że Marvin jest
przemocowcem niżej, że aż muszę napisać kilka słów.

Temu facetowi totalnie brakuje pewności siebie i odnajduje ją w jakichś randomowych sytuacjach, podczas rozmowy ze Srochem albo na śniadaniu z Łucją.
Gdyby miał jej choćby odrobinę więcej, Onlyjad inaczej by śpiewała. Tymczasem to ona szczuje Mostowiaka, reaguje histerycznie gdy on ośmieli się wyrazić zdanie które nie jest po jej myśli. Akceptuje wyłącznie uwielbienie, tłamsi go i żeruje na słabości jaką on do niej ma. Widzę tu jednego przemocowca tylko i nosi on spódnicę.

Marvin to czuje gdzieś tam podskórnie, i dwukrotnie widzieliśmy jak zachowuje się Mallu gdy to okazuje. Kiedy po "macaniu" przez Patryka Mostowiak mówił o czerwonej fladze, ona to obróciła przeciw niemu. Kiedy teraz wytknął jej hipokryzję, ostatecznie on musiał przepraszać za "szantaż". Szkoda że nie ma więcej wiary w siebie i swoje przeczucia. Trafnie ocenia i Karolinę i Rocha... Gdyby jeszcze potrafił to przekuć w coś dobrego... Mallu przydałby się silny i spokojny partner, na którego Marvin ma zadatki. Na ten moment jednak jest jej całkowicie uległy.

#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@natalle: a jak się zaczął pakować i powiedział jej, że ma dość to ona: "jak możesz zostawiać MNIE tu samą, JA teraz będę musiała zostać tu kolejne cztery dni, żeby odpaść, zostawiasz mnie tu, wiedząc że teraz JA będę musiała spać z kimś z innym" JA JA JA
  • Odpowiedz
@natalle: sorry ale obalasz fakt że wszelkie cechy Mostowiaka sugerują że pasuje do profilu przemocowca bo brakuje mu pewności siebie???? No padłem - zastanów się o jakim profilu ludzkim piszesz i nie myśl że to Mostowiak z HP, a jakiś random, którego z nikim nie wiążesz. Ja nie uważam że Mostowiak musi być przemocowcem, ale idealnie wpisuje się w profil.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: nie, to ze srochem nie ma nic wspólnego - profil przemocowca to specyficzne reakcje na zachowania partnerki. Gdy Patryk złapał Malu za pierś to jego reakcja była równie przemocowa w pokoju co sytuacja z szantażem w ostatnim odcinku. To zbiór takich drobnych zachowań które łączą się w całość.
  • Odpowiedz
  • 1
@wiem_gdzie_mieszkasz: o to to...

I ten dialog przed wybuchem:
Marvin: Jesteś zła?
Karolina: Nie wiem co czuję...
M: Mi na przykład jest przykro
K: Ok.
M: ok że mi przykro?

To było bardzo trafne z jego strony. Ale oczywiście od razu spotkało się z atakiem i wycofywał się rakiem...

@kipman1: nie jest przemocowcem bo reaguje zawsze spokojnie w kłótniach z prawdziwym przemocowcem. Przeprasza, gdy nie jest niczemu winny, byle uspokoić.
  • Odpowiedz