Wpis z mikrobloga

Okularki wysłane:

Status zamówienia: Wysłano
Szacunkowy termin dostawy: 12 paź 2023

Szacunkowo miały być 11 października... No nic zobaczymy czy przyjdą w pierwotnym terminie czy jednak będą dzień później. A jak u was?

#vr #oculus #meta #quest3
  • 17
  • Odpowiedz
@Ortheon: czyli nie jestem sam, i powszechny błąd systemu. Prawdopodobnie jutro zacznie działać albo na
następnym checkpoincie jak ponownie paczkę zeskanują.
  • Odpowiedz
@ReevoX: Na początku miałem na 11 października, jak dostałem tracking to zmienili na 12 października, a przed chwilą zaktualizowali na 10 października. Ale huśtawka emocji xD
  • Odpowiedz
@Harkonnen: Pamietam, że jak zamawiałem questa 2 bezpośrednio od Mety to przyszedł równo w dniu premiery. A nuż, może jakimś cudem wszyscy jutro dostaniemy :)
  • Odpowiedz
@ReevoX: Z tym szacunkowym czasem dostawy to różnie może być. W zeszłym tygodniu wysłali mi kabel 4 paź, przewidywany czas dostawy był na 9 paź, a dotarł już kolejnego dnia 5 paź.
Natomiast na questa 3 nie mam jeszcze trackingu dostępnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) choć na stronie mety w panelu widzę status "dispatched"
  • Odpowiedz
  • 0
@szyna55: W teorii to mogłoby przyjść nawet dzisiaj, bo do Warszawy mam lekko ponad 1h. Ale wiadomo, że tak to do końca nie działa.
Na stronie mety mam 12 październik. Na stronie kuriera UPS pokazuje dzień jutrzejszy także pewnie jutro przyjdzie, chociaż szkoda że już dzisiaj nie dociągnęli :D
ReevoX - @szyna55: W teorii to mogłoby przyjść nawet dzisiaj, bo do Warszawy mam lekk...

źródło: obraz_2023-10-10_095920076

Pobierz
  • Odpowiedz