Wpis z mikrobloga

Oglądałem film konopskiego. Na codzien nie śledzie tego fame mma I tej całej otoczki. Powiem tak dla rodzica takiego jak ja , który nie rozumie za bardzo tego świata , materiał jest mocny i pokazuje jak YT polski był poza kontrolą. Bardzo dobrze, że pocisna tej natsu, trochę za mało o samym fame mma(konferencje). Jak rodzic 7 letniego i rocznego dziecka boję się o przylosc swoich dzieci skoro przez lata ten proceder deprawacji i dewiacji miał miejsce. Możecie mówić że jestem bomerem ale to co obecnie się dzieje na świecie , to jest jawna deprawacja młodych ludzi. Osobiście każdej osobie w.tym materiale #!$%@? soczystego ojcowskiego na gębę. Liczą się tylko wyświetlenia i nic więcej. Moralność zerowa
#famemma
  • 33
Osobiście każdej osobie w.tym materiale #!$%@? soczystego ojcowskiego na gębę.


@KlejnotChoroszczy: #!$%@? byś zrobił. Stanąłbyś oko w oko z 192cm (wczoraj mierzone) mistrzem mma Śląska i byłoby:

przepraszam pana

już więcej nie będę tak pisał w internecie, proszę pana

całuję rączki
@T0pi5 to nie jest takie proste jak Ci się wydaje, bo dziecko w wieku szkolnym jest podatne na równiesnikow, nie podporządkujesz się i będziesz wyalienowany. Przypomnij sobie dokładnie jak wygląda szkoła i jak dzieciarnia starała się dorównać swoim kolegom.
@D1STR0Y no i co w tym takiego ? kiedyś zasady były proste i zrozumiałe dla kazedgo. Ja w wieku 20 lat w życiu nawet nie zerknalem na 14, 15 latkę, bo poprostu to nie była moja bajka. Inne myślenie, inne priorytety, inne wszystko. Jeśli ktoś obcuje z nastkami to ma faktycznie jakieś problemy natury psychicznej
@reganajax no uwierz, że się da tylko trzeba otwarcie rozmawiać o sobie. Co z tego, że może mnie pociągać fizycznie inna baba, skoro wiem, że jest to tylko popęd seksualny. Taka jest natura faceta i tego nie zmienisz. Ale zdrowy facet i świadomy potrafi to kontrolować