Wpis z mikrobloga

#epapierosy Mireczki na codzień używam Smok Stick v8 baby, niestety chyba jego czas się zbliża i zastanawiam się nad zakupem czegoś podobnego. W sticku v8 odpowiadało mi wszytsko moc baterią itd. Zastanawiam się na Voopoo Drag S lub X lub H80 lub H40. Czy te modele mają wiele wspólnego lub różnego z Stick v8? Może coś byście polecili nie dużego z ustnikiem którym można zaciągnąć się bezpośrednio do płuc?
  • 12
@MarkoWN:

Jeżeli koniecznie chcesz coś w stylu pod mod to: centaurus q80, ursa quest, gen 80s, thelema urban, dotstick,
Jak nie przeszkadza ci coś innego i nie musi być na gotowe grzałki to Pulse III + na przykład Dead Rabbit V2 RDA.
Jeżeli chcesz jednak tanka a nie squonka: Thelema solo + dead rabbit (ewentualne jak wolisz gotowe grzałki to masz mase różnorakich rta pod nie)
co znaczy łatwo pasujący się sprzęt? Mój Stick v8 działa już 3 lata i myślę że nowszy sprzęt jest lepiej zrobiony od starocia.


@MarkoWN: To myślisz źle. Model który podałeś posiada pare problemów które mogą ci się też przydarzyć np: mod nie chce się ładować, mod sam włącza podgrzewanie (awaria systemu auto) czy padający chip który ubija wyświetlacz już nie wspominając o tym że cieknie z niego jak z cedra.
@MarkoWN: Są na poziomie który nie sprawi że za tydzień/miesiąc będziesz pisał na tagu czemu ci nie działa sprzęt/sprzedawał go na losowej grupce na fb. Większość z nich powinienneś dostać w vape shopie ale pytanie brzmi jakie ty vape shopy masz w okolicy więc jak ci sie nie chce latać do vape shopów no to poprostu zamów sobie z neta.
czyli nie powinno nic ciec, ten system dolnego nalewania mi tak średnio pasuje a nie chcę dofinansowywać czegoś nowego co kupuję.