Wpis z mikrobloga

Oskarek jest zadbany.

1. Ostateczne pogrążenie Stuu. Część materiału już znaliśmy, ale nie zapominajmy że Wardęga z Konopskyym razem pracowali nad tym materiałem i razem odkryli tę aferę.
2. Pokazanie, że Dubiel jednak wiedział o tych małoletnich dziewczynach
3. Pokazanie tej dziewczyny z kolorowymi włosami od Boksdela, jak sobie sama przeczy w każdym zdaniu. To stawiało pisanie Boxdela w fatalnym świetle (jako 17-latek pisał zboczone rzeczy do 13-latki; jako 20-latek pisał zboczone rzeczy do innej dziewczyny poniżej 15 r.ż.; rozesłał półnagie zdjęcie tej pierwszej przez co ta miała myśli samobójcze. Gdyby ta dziewczyna z czerwonymi włosami podtrzymała swoje zdanie, to Boksdel mógłby być skończony.
4. Dowody że Fagata i Lexy wiedziały
5. Opisany proceder seksualizacji dzieci przez TeamX i spotlight
6. Opisane niesmaczne i notoryczne zachowanie DeeJayPaladise
7. sprawy tych 3 typów na koniec: wykop może uznać że to nic ciekawego. Ale gdyby np. na miejscu tego Dissowskyego ktory wysłał widzce nagie zdjęcie był ktoś bardziej znany, to jechaliby z nim ostro a sam wątek byłby uznany za bardzo ciekawy.

Nie mogę winić Oskarka że Wardęga czasami zbyt przehypował któreś z wątków. Poza tym sytuacja zmienia się na bieżąco. Przy całym tym wątku Stuu inne mogą nie wyglądać aż tak znacząco, ale wg mnie parę trupów z szafy dziś wyleciało.

#famemma #pandoragate
  • 3
3. Pokazanie tej dziewczyny z kolorowymi włosami od Boksdela, jak sobie sama przeczy w każdym zdaniu. To stawiało pisanie Boxdela w fatalnym świetle (jako 17-latek pisał zboczone rzeczy do 13-latki; jako 20-latek pisał zboczone rzeczy do innej dziewczyny poniżej 15 r.ż.; rozesłał półnagie zdjęcie tej pierwszej przez co ta miała myśli samobójcze. Gdyby ta dziewczyna z czerwonymi włosami podtrzymała swoje zdanie, to Boksdel mógłby być skończony.


@mistrzpiotrek: Najpierw mowisz ze ta