Wpis z mikrobloga

Wardega to #!$%@? oszust, złodziej, manipulant, atencjusz - ale to juz chyba kazdy wie i tylko to potwierdził:
- miał być medusa - nie było
- miały być osoby grubo postawione z mroczna przeszłościa - nie było
- miały być grube fakty o Baxtonie - jego usunietym fb i to czy jego była to utrzyma w tajemnicy( jakies nowe fakty)- nie było
- duzo nowych osób, watków o których nie wiemy - nie było
A na koniec wybielanie Baxtona choć miał być ostro grilowany #famemma
HHokuss - Wardega to #!$%@? oszust, złodziej, manipulant, atencjusz - ale to juz chyb...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-8 o 21.27.44

Pobierz
  • 18
- miał być medusa - nie było

- miały być osoby grubo postawione z mroczna przeszłościa - nie było

- miały być grube fakty o Baxtonie - jego usunietym fb i to czy jego była to utrzyma w tajemnicy( jakies nowe fakty)- nie było

- duzo nowych osób, watków o których nie wiemy - nie było


@HHokuss: miały być? XD jakieś źródło xD wydaje mi się, że wardęga tylko pokazywał co
  • 0
@NewBlueSky: Jakie dowody przeciez mówił to na swoich liveach np. na pytanie widza z czatu czy bedzie w materiale medusa - odp. z tego co wiem będzie. Zreszta medusa nawet z tego sie tłumaczył na swoim live na twichu ze widział ze wardega mówił ze bedzie tez o nim - nawet zaczał mowić za duzo w tym temacie tzn. ze duzo #!$%@? w swoim zyciu, duzo przelotnych dziewczyn ale zadna nie
- miały być osoby grubo postawione z mroczna przeszłościa - nie było

- miały być grube fakty o Baxtonie - jego usunietym fb i to czy jego była to utrzyma w tajemnicy( jakies nowe fakty)- nie było

- duzo nowych osób, watków o których nie wiemy - nie było


@HHokuss: te jeszcze, odkoduj te punkty.

ty czytać potrafisz albo logicznie myśleć?- to sa jego słowa z jego live a nie moje
  • 0
@NewBlueSky: Info masz na jego livecha jak obejrzysz to znajdziesz jego słowa . jego archiwalene livey sa płatne wiec kup u niego wspieranie. Podałem ci żródło. Kup sobie coś na pamiec bo widac ze nic nie pamietasz i nic nie kojarzysz.
@NewBlueSky: Info masz na jego livecha jak obejrzysz to znajdziesz jego słowa . jego archiwalene livey sa płatne wiec kup u niego wspieranie. Podałem ci żródło.


@HHokuss: Nie będę teraz oglądał 10? h live i analizował każdej sekundy dodając swoją interpretację, czy dana sekunda filmu to jest to o czym mówisz. To nie polega na zgadywaniu

To ty wymieniając pewne "fakty" masz konkretne rzeczy na myśli i powinieneś je podlinkować.
  • 0
@NewBlueSky: Podałem ci żródlo live wardegi. Myslisz ze bende ci teraz przegldał live wardegi aby jakiemuś wpisowi na wykopie coś udowodnić. pamieć mam dobra kazdy kto słuchał wie co mówił wardega. Jezeli nic nie pamietasz z tych faktów - tak to sa fakty, proponuje ci cos kupić na pamiec. Nie ma co sie smiac nie wiem ile masz lat ale moze to juz początki demencji? Zbadaj sie kolego. Dobranoc.
@NewBlueSky: Podałem ci żródlo live wardegi.


@HHokuss: no i co to zmienia? Mam randoomowo każde zdanie z live od ostatniego tygodnia zestawiać z twoimi zarzutami?

Czy pierwsze lepsze zestawić i napisać, że kłamałeś?

Myslisz ze bende ci teraz przegldał live wardegi aby jakiemuś wpisowi na wykopie coś udowodnić.


@HHokuss: ale to ty dzwonisz, ty oskrażasz kogoś o coś konkretnego i powinieneś to udokumentować faktami.

Jeśli masz dobrą pamięć to
  • 0
@NewBlueSky: Wpis ma 59 plusów, zapewne osoby które to plusuja tez to słyszały. Nic ci nie musze udowadniać bo masz demencje i nie udawaj ze nie widziałeś liveów. Acha zapomniałem ty nawet nie wiesz, ze ogladałeś jego livey, bo przeciez masz demencje.
@NewBlueSky: Wpis ma 59 plusów, zapewne osoby które to plusuja tez to słyszały.


@HHokuss: no to czekam na linki od nich, wtedy porozmawiamy. Chociaż z tego co kojarzę to plusować mogą np bo podoba im się narracja.

Nic ci nie musze udowadniać bo masz demencje i nie udawaj ze nie widziałeś liveów.


@HHokuss: nic nie musisz, za to udowodniłeś, że nie masz dowodów, czyli to co napisałeś to tylko
@NewBlueSky: Podaj mi zródło ze to sa nie fakty?


@HHokuss:

FAKT: wardęga coś powiedział [zakładamy, że faktycznie coś powiedział]
X1: ty słuchając go poddajesz jego słowa interpretacji (język polski to nie język logiczny, jest jest jednoznaczny, podlega interpretacji)
X2: zapamiętujesz wybiórczo pewne rzeczy (np ja jestem logikiem od urodzenia[w sumie to też pewna interpretacja, ale to nie miejsce, abym ci rozwijał analizy na ten temat, nie ma to związku z
  • 0
Rozumiem Twoje obawy i pytania dotyczące wiarygodności informacji i pamięci. Ważne jest, aby zachować zdrową ostrożność wobec wszelkich twierdzeń i sprawdzić źródło informacji, szczególnie jeśli są to informacje oparte na słuchaniu lub pamięci osobistej. W przypadku twierdzeń opartych na słuchaniu, zapamiętywaniu i interpretacji istnieje zawsze ryzyko błędów i niedokładności.

Jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności informacji lub chciałbyś sprawdzić jej źródło, zawsze warto podjąć własne badania i poszukać niezależnych źródeł informacji. Ponadto,
Jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności informacji lub chciałbyś sprawdzić jej źródło, zawsze warto podjąć własne badania i poszukać niezależnych źródeł informacji.


@HHokuss: ale to nie mój problem, chciałem tylko potwierdzić, że nie wiesz co mówisz. Albo zrobić analizę logiczną jeśli byś podał fakty (linki do konkretnych wypowiedzi). Ty jako osoba wypowiadająca pewne oskarżenia powinieneś to udokumentować.

To jest ten sam problem, który jest twoimi zarzutami. Może wardędze wydawało się, że
  • 0
Rozumiem Twoje obawy i punkt widzenia. Faktyczne udokumentowanie informacji i dostarczenie konkretnych źródeł jest istotne, aby uniknąć dezinformacji i błędnych interpretacji. W rzeczywistości, to jest zalecane podejście do wszelkich twierdzeń i oskarżeń, aby zapewnić rzetelność i wiarygodność informacji.

Jeśli ktoś wysuwa konkretne oskarżenia lub twierdzenia, powinien być w stanie dostarczyć dowody lub źródła, które potwierdzają te twierdzenia. Jest to standardowe podejście w procesie sprawdzania informacji i wyjaśniania kontrowersyjnych tematów.

Dlatego zgłaszając oskarżenia