Wpis z mikrobloga

#amazon

Może mi ktoś wytłumaczyć oco chodzi? Sporadycznie używam Amazona ale nie wiem czemu zablokowali mi konto, nie wiem z kim mam się kontaktować w tej sprawie:

"Piszemy, aby poinformować Cię, że ograniczyliśmy Twoje konto tylko do zakupu produktów cyfrowych. Kontaktowaliśmy się z Tobą wcześniej w sprawie wielokrotnych naruszeń naszych zasad dotyczących zwrotu towaru i pieniędzy. Od tego czasu nadal zauważamy naruszenia tych zasad na Twoim koncie. Automatycznie anulujemy wszelkie zamówienia produktów innych niż cyfrowe złożone na Amazon.pl, a za wszelkie pobrane już za takie zakupy płatności wydamy zwrot pieniędzy.

Wszelkie treści cyfrowe zakupione za pomocą tego konta są nadal dostępne. Aby uzyskać dostęp do tych treści, na Amazon.pl znajdź menu Moje konto i kliknij link Usługi cyfrowe i obsługa urządzeń. Możesz również uzyskać dostęp do faktur za dokonane wcześniej zakupy w sekcji Moje zamówienia.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych zasadach, przejdź do strony na temat zwrotów towaru i pieniędzy:
www.amazon.pl/help/returns

Jeśli chcesz się odwołać od tej decyzji, odpowiedz na tę wiadomość e-mail, aby skontaktować się ze specjalistą ds. obsługi konta. Nasz Dział Obsługi Klienta może jedynie potwierdzić, że wysłaliśmy tę wiadomość. Nie może jednak zmienić podjętej przez nas decyzji ani przekazać Ci bardziej szczegółowych informacji na ten temat.
Nie jesteśmy w stanie udzielić dalszej pomocy w tej sprawie. Dziękujemy za korzystanie z naszych usług i mamy nadzieję, że wkrótce znowu pojawisz się w naszym serwisie.

Specjalista ds. obsługi konta
Amazon.pl"