Wpis z mikrobloga

#pokazkota Siostra była z dziećmi i sąsiadami w lesie na grzybach. Znaleźli małego kotka, niby samiczka. Przeszukali las czy nie ma innych, albo pozdychały albo był jeden. Jak można być taką kur wą, żeby na oko 5 tygodniowego kota wypie rdolić w środek lasu. I jako że moja siostra z Holandii jedzie w przyszły piątek, powiedziała że mi ją przywiezie. Mój kociamber będzie musiał robić za ojca, odchowamy i raczej oddamy w dobre ręce. Karmy mam bo moj to wybrzydzacz. Wkurzyłem się, jeśli możecie przypatrzcie się i pomóżcie mi ocenić wiek tego kociątka, pewnie będę miał niedługo więcej zdjęć.
Lujdziarski - #pokazkota Siostra była z dziećmi i sąsiadami w lesie na grzybach. Znal...

źródło: kotka

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Lujdziarski Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że ma trochę dziwne umaszczenie, bardziej przypominające te u dzikich kotów. Jest jeszcze jedna taka rasa kotów domowy o takiej sierści, ale nie kojarzę nazwy (znajdę później to wrzucę pod postem)
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: Pod zadnym pozorem mu nie dawaj krowiego mleka bo dostanie turbo sraki. Na opakowaniu z mlekiem zastępczym będzie napisane w jakich proporcjach rozrabiac, a karmic powinienes butelką( dajesz tyle, az sie naje :) ) mniej wiecej co 2-4h. Zęby ma?
  • Odpowiedz
  • 1
@Lujdziarski: Dobra wiadomość, kociamber zaczął sam jeść karme. Połowe z połowy saszetki zjadł, jakieś 20g karmy. Super. Zestresowany był najwidoczniej, troszkę się uspokoił. Cały czas lata za człowiekiem, będzie potrzebował dużo ciepła.
  • Odpowiedz
  • 0
@klebix: 10 w życiu nie będzie mieć, 2 lata temu brałem kota miał 10 tygodni miał, a bym bardziej samodzielny. Ten jeszcze tak śmiesznie trepta, dużo krzyczy jak nie masz go blisko. Jak jest na rekach u mojej siostry to nie miałczy, ja obstawiam max 5-6 tygodni. Zobaczymy jak będzie, ewentualnie za wizyte pewnie znów #!$%@? grube siano, bo dodzy wet tu są :(
  • Odpowiedz