Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_ lepiej zastanów się nad czymś "otwartymOS" na androidzie, WebOS to zamknięty system i na dzień dzisiejszy 3/10 sporadyczne aktualizacj aplijacji, nie wspominając o updejtach OS. Sam posiadam od kilku lat LG 55" ale nie OLED, ogólnie zadowolony jestem. Ale następny będzie na androidzie. Jak oglądam reklamy na YT to mnie jasny szlag trafia, z andkiem masz revancedYT a to tylko jedna aplikacja. Taki off topik z mojej strony
@lubieczipsy_ na PLUS
- magic remote, mega patent, wskałnik uzależnia inne piloty bez tego patentu to jak powrót do PRL
- matryce tak samo na plus
- parowanie po blutaczu, mam 2.1 od LG i paruje się z automatu, bezobsługowo

tak że poza OeSem telewizor 8,5/10
@keramzyto_beton: można sobie wgrać zmodyfikowaną apke yt z adblockiem i sponsorblockiem, ale trzeba zarejestrować konto deweloperskie żeby móc wgrywać apki spoza sklepu LG więc to dodatkowa zabawa. Ale dla każdego kto sobie reinstalował windowsa sam - da radę ogarnąć
magic remote, mega patent, wskałnik uzależnia inne piloty bez tego patentu to jak powrót do PRL


@keramzyto_beton: zależy od osoby chyba, bo mnie osobiście ten wskaźnik wkurza. Nie jest tak precyzyjny jak myszka, lata sobie z pewnym delikatnym lagiem i w mały element żeby trafić (np wpisywanie tekstu na klawiaturze ekranowej) to trzeba się jednak trochę skupić.
@lubieczipsy_: ja bym brał większego LG jeśli jest w cenie mniejszego Philipsa. Ambilight niby spoko, ale moim zdaniem lepszą robotę robi po prostu większy ekran.

Nie wykluczam kupna konsoli i grania czasem


@lubieczipsy_: to lepiej LG, mają własny chip HDMI, jako jedyni chyba oferują opcję 4K 120Hz DV VRR. Pozostali producenci mają zawsze jakieś ograniczenia, albo 4K 120 Hz VRR bez DV, albo DV bez VRR i tego typu smaczki.