Wpis z mikrobloga

#famemma #boxdel #afera
Sylwek nareszcie otrzymuje codzienną dawkę publicznej atencji, lajwik odpalony, wysyłamy donejciki z pytaniami kochani i zwyroli w kółko głównie o farmazonach. Stuu i jego najbliższe otoczenie, typu przygłupi lizodup dupiel, to zdecydowanie banda skrzywionych pedo chwastów, co gorsza działali jak książkowe seryjniaki, żeby nie wpaść. Wrzutka tekstu Baxtona z chatu w gierce 10 lat temu, to było celowe psychologiczne zagranie zwyrola w sandałach. Wardęga to śliski zjeb i manipulant, pucował się do Fame-u od lat, kręcił siano i projekty z golasem i boxdim a #!$%@?ł finalnie podprogowo w ramach zemsty Michała do jednego worka z peduchami. Szczać do mordy tej śmierdzącej zwyrolskiej skarpecie w sandałach za takie zachowanie ????
  • 6
@Bor_One: nie zesraj sie :D nieważne jaki polityk z jakiej strony i nieważne jaki influ z jakiej strony kto kogo lubi nie lubi kocha nienawidzi, #!$%@?ć pedo od spodu, bez podziałów.
@Bor_One: +1 sam swojego czasu grałem przez kilka lat na Mrucznik-RP w SAMP i tam serio nigdy nie było podziałów na wiek, było dużo żartów i śmiesznych sytuacji które w obecnym czasie nie miałyby racji bytu a kiedyś to było normalne i śmieszne
  • 2
@adu93: Się sam nie zesraj ziomek.
mam bekę z.tego cyrku co się #!$%@? na konfie u ziobera daje dużo do myślenia w Polsce. Chodzi mi o to, że Michu za teksty dla beki w gierce 10 lat temu, przez zwyrola został pedonr1, na fejsbuku jakieś Janusze i Grażyny smarują mu odbyt w tysiącach komentarzy. Ma #!$%@? w opór wyjść do sklepu a założę się, że nie gilgotał nawet w koszmarach dzieci
@Bor_One: nie, zasłużył sobie w sensie to co dzieje się teraz to jest za wszystko, taka promocja że teraz ma #!$%@? ze wszystkie złe uczynki za odwracanie się od swoich przyjaciół, za kradzież ze zbiórki małego dziecka i wiele innych baboli, czy nie sądzisz że to jest wręcz poetyckie że dostał własną bronią które wielokrotnie lubił używać? teraz to od niego sie odwracają jak on od innych
  • 0
@GrubyPrezes: szczerze, nie interesuję się jego lewymi numerkami czy podejściem przedmiotowym do "przyjaciół" z cyrku. Wydaje się dosyć rozsądnym i myślącym typkiem, stąd stawiam że przyjaciół tych na serio, jednak trzyma przy sobie prywatnie. I dalej uważam, że stawianie za odpowiednią karę ostracyzmu na tle pedofilskim to zbyt mocna kara