Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy podejście zyrola na podstawie afery z leksiem i pandora gate.
Leksiu
22-23 leksiu pisał z 15 latka o siadaniu na mordzie, wysyłał zdjęcia przyrodzenia w przejrzystej bieliźnie i różne tym podobne akcje. Przy nazwaniu go edofilem Wardęga staje w obronie bo dziewczyna miała skończone 15 lat a dokładniej była to kwestia dni czy maksymalnie tygodnii. Wylewa wiadro pomyj na Konopskiego a z leksia robi ofiarę, naciska na Konopskiego, żeby przeprosił leksia i głośno sugeruje, że agencja Spotlight powinna pozwać oskarka.

Pandora
Koleś w wieku 18-20 lat pisze do dziewczyny która ma 14 lat, cześć wiadomości jak choćby te Boxdela nie są nawet w połowie na takim poziomie zeyrolstwa jak te od leksia. Wardęga ten przypadek uznaje już za coś strasznego i obrzydliwego. Dołącza do Konopskiego, nagrywa film codziennie odpala live i dodaje dziesiątki screenów.

Przecież ta logika zupełnie się nie klei, leksiu jak i co z pandora są dojzalsi i dorosły. Jeśli chodzi o dziewczyny to jest to różnica wynosi miesiące. Wiemy, że dziewczyna od leksia ledwo skończyła 15 lat, nie wiemy ile do 15 urodzin brakowało dziewczynie z pandora. Tak na prawdę różnica wieku dziewczyn w jednej i drugiej sprawie mogła wynosić 2 miesiące.

Strasznie dziwna jest ta moralność Sylwestra gdybym dzisiaj wysłał kopyto do dziewczynki urodzonej 13 października 2008 to zgłaszałby sprawę na policję, nagrał film i nazywał mnie edofilem ale gdybym to samo zrobił za tydzień i ktoś nazwałby mnie dzieciolubem to zrobiłby ze mnie ofiarę, bronił na swoim nagraniu i sugerował pozwanie tych którzy mnie tak nazywają?

Strasznie mi ten Wardęga śmierdzi przy tej sprawie i nie wierzę w jego szczere intencje. Obie sprawy a przynajmniej pewne przypadki w nich są bardzo podobne a podejście Sylwestra jest skrajne. Pytanie brzmi w której sprawie intencje były szczere a gdzie działał dla własnych korzyści.
#famemma
  • 5
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Wardega to fałszywy człowiek bez kręgosłupa moralnego. Wielce oburzyła go ta sprawa pedofili, jakie sms-y zboczone wypisywali ci youtuberzy, a w GOATs takimi tekstami sam rzucał (róznica taka że do lasek niewiele powyżej 15 lat.) Zero moralności. Chodził po ulicy i łapał kobiety za piersi
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 wydaje mi się, że Wardęga nie był jeszcze gotowy z realizacją tego materiału i wybuch afery w tamtym.czasie nie był dobrym momentem dla niego. Poza tym Wardęga na jednym z filmików u Ozdoby mówi, że ma kontakty w rządzie, raz też na live pochwalił Prezesa Jarosława, może właśnie dlatego potrzebny był dobry moment pod wybory. Dziwnie szybko rząd zainteresował się tematem na taką skale. Obie strony mają korzyść, Wardęga i rząd.
  • Odpowiedz