Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem na telewizorze Samsung z taizen.

Od 2 dni nie działa mi lista z #plusx

Cały czas jest próba łączenia która kończy się niepowodzeniem. Na stronie siptv jest lista która sprawdza czy aplikacja się łączy i ona też nie działa. Robiłem hard reset tv co nie przynosi efektów. Wyłączyłem tv od zasialania na 10 min, wgrywałem listę plikiem, różnymi linkami, robiłem convert też na stronie i dalej nie może się połączyć jak wszystko zawsze działało i nagle nic nie działa…

Jest jakaś opcja żeby to naprawić?

#iptv #siptv
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegrzecznybobas: weź usuń wszystko, nie wygrywaj żadnego zewnętrznego epg tylko użyj tego co jest dostępne na stronie tam gdzie wgrywasz listę, i użyj listy dedykowanej dla siptv i powinno normalnie wszystko działać
  • Odpowiedz
@puniek: mam dwie listy, na LG mi działa wszystko prawidłowo. Tylko na taizen nic nie działa, więc nie wiem w czym jest problem. Zobaczę jutro czy jak podłączę Apple TV to będzie działać, bo pożyczyłem i nie mam jak sprawdzić
  • Odpowiedz
Rozwiazanie jest takie. Zmien aplikacje i sprawdz czy link dziala. Na Tizena jest smart one iptv 14 dni za darmo. Link ladujesz przez ich strone tak samo jak siptv.
  • Odpowiedz
  • 0
@niegrzecznybobas spotkałem się z tym problemem na dwuch tv z siptv podejrzewam że to przez to że wyszła nowa apka a nie miałem możliwości zaktualizować do 1.8
Doraźnie rozwiązanie to usunąć wszystkie listy przez stronę siptv a następnie wgrać od nowa. Zrestartować apke i wkoncu pociągnie listę za któryms razem
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek jeden problem był na android tv a drugi a tizen. Podałem w jaki sposób to rozwiązałem. Z tego co widzę to wyszła nowa apka na androida i lg więc to kwestia czasu jak się pojawi na tizen
  • Odpowiedz
Witam, udało się rozwiązać problem? Mam dokładnie to samo. U somsiada 10 metrów odemnie działa dokładnie ta sama lista plusx na samsungu na tej samej aplikacji, a u mnie nie... Coś ewidentnie ją blokuję.
  • Odpowiedz