Wpis z mikrobloga

jeszcze gazu zakażą dla chłopa i z dupy se kuchenkę elektryczną wstawię i jak pralka będzie chodzić to herbaty nie zrobię bo korki wyje*ie


@Nieznajomy_U_Bram: można trochę pokombinować z przekaźnikami priorytetowymi, dobry elektryk może doradzić.
A płyta indukcyjna w kuchni jest nawet lepsza niż gaz, tylko że ten koszt wymiany jest spory. Powinni dawać jakieś dopłaty
  • Odpowiedz
jeszcze gazu zakażą dla chłopa i z dupy se kuchenkę elektryczną wstawię i jak pralka będzie chodzić to herbaty nie zrobię bo korki wyje*ie

niech #!$%@? unijne przychodzą i mi instalacje wymieniają bo ja kłuć nie będę


@Nieznajomy_U_Bram: Będziesz dostawał mandaty tak długo aż przewyższą koszt wymiany instalacji elektrycznej więc w końcu to zrobisz płacąc podwójnie, i mandaty i za wymianę instalacji.

Przykro mi kolego, postęp nie bierze jeńców.
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: @Tata_Kasi Jak są za słabe kable w ścianach to nie da się tego przeskoczyć.
Taka płyta to 6-7 kW,do niedawna nikt nie brał pod uwagę że w kuchni będzie potrzebował takiej mocy.
Ale to moc którą płyta pobierze przy 4 palnikach pracujących na pełnej mocy,od biedy może da się tego jakoś używać.
Można też pokombinować z puszczeniem kabla w ziemi przy domu i wtedy już jest dużo mniej kucia bo
  • Odpowiedz
coś się ubzdurało jakimś urzędasom.


@PawelW124: no dobra, ale chyba dają sporo czasu zanim to będzie konieczne w starych domach?
Ja obecnie remontuje dwie kawalerki w wojewódzkim, i kuchenki gazowe wywaliłem z własnej woli, bo są uważane za przeżytek.
(Żaden urzendas nie kazał)
  • Odpowiedz