Wpis z mikrobloga

#helicobacter #zdrowie #medycyna
Walczył ktoś tu z HP? Na początku roku miałem gastroskopię i wyszło HP, ale bez objawów, gastrolog przepisała antybiotyki i tak - poczwórna terapia z bizmutem. 14 dni leków, po kilku dniach jedynie ból nogi który w sumie utrzymuje się do dziś, objawów żołądkowych jako takich nie było. Miesiąc temu zrobiłem znowu gastro bo co chwilę bekałem mimo zdrowiej żywności, wyszła: ektopia przełyku, jeziorko żółciowe i HP znowu, tu już definitywnie miałem zalecone leczenie HP, zacząłem IPP + metronidazol + amotaks + probiotyki; enterol i helicogastrin i po 3 dniach widziałem poprawę ale bardzo nasilił mi się ból nogi i odłożyłem, widocznie tak moje ciało reaguje na którąś substancję. Od kilku dni (w poniedziałek odłożyłem leki) pojawił się ból w lewej łopatce, ostry, przy wydechu jest największy, dosłownie czuje żołądek na wylot. Nie wiem już sam co robić, w poniedziałek dopiero zadzwoni do mnie gastrolog ponownie. Z bólem mogę wytrzymać lecz jest on bardzo nieprzyjemny, a przyczyna na pewno leży w żołądku.
  • 2
  • Odpowiedz