Wpis z mikrobloga

Hejka Wykopki.
Chciałbym zapytać o kierownicę do PC w rozsądnej cenie (myślę 1500PLN powinno starczyć, choć wolałbym coś tańszego - poniżej 1000PLN).
Chciałbym też, aby zajmowała jak najmniej miejsca na biurku (podstawa, czy co tam).
Co opłaca się kupić, a czego absolutnie unikać.
Uprzejmie proszę o pomoc.
#pcmasterrace #symulatory #wyscigi #gry
  • 13
  • Odpowiedz
@shymon80: Mi polecali Thrustmastera T300. Udało mi się go wyrwać w Morelach za 1400 z groszami, ale to było polowanie na promocję. Da się też znaleźć używkę w dobrym stanie i dobrej cenie - poprzeglądaj grupy fejsowe o simracingu, ludzie co chwilę tam coś sprzedają.
  • Odpowiedz
@shymon80: w ciągu miesiąca ostatniego przerabiałem kilkanaście, to minimum to jest t300rs, reszta kpina/tandeta/zabawki wliczając T150 i G29, za jakiś miesiąc niecały będę miał do pchnięcia fotel składany playseat+t300rs+pedostation:)+GT7 jak z Wrocka/okolic jesteś gdzieś
  • Odpowiedz
@shymon80 wiesz co ciężko mi powiedzieć bo opinie są różne na necie. Poczytaj opinie na necie (najlepiej na Pepperze). Ja sam jeszcze nie kupiłem kierownicy, grałem u kumpla na g29 i był git, ale potem zagrałem na Thrustmasterze u innego kumpla i lepiej było.

Sam jeszcze kierownicy nie kupiłem, ale research dla siebie zrobiłem i stawiałbym na Thrustmastera, TMX powinien być ok, zawsze możesz potem sprzedać, bo kiery trzymają cenę.

Możesz
  • Odpowiedz
  • 0
@mohawk dziękuję za szczerość. Więcej plusów nie mogę.
Leki na uspokojenie wziąłeś?
Czy plusy na wykop.pl dają Ci na prawdę tyle satysfakcji?
Będę plusowal Twoje posty żebyś czuł się dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@mohawk i dziecko popłakało się, że plusa na portalu że śmiesznymi obrazkami nie dostało? Będę plusowal częściej takich nieszczęśliwych ludzi...
  • Odpowiedz