Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się robić #afera czy nie. Może niech #wykop sam oceni.
Użytkownik @niedzwiedzmis wstawił wpis, w których zachęca do głosowania na swoją żonę Maję Zaborowską, kandydatkę KO (Radną Miasta Lublin) w okręgu gdzie jest m.in. #lublin #pulawy #lukow #krasnik

Przejrzałem jego wpisy z 2023r więcej nie dałem rady, bo aż oczy bolały. Poniżej wybrane screeny.
Jeśli pani radna reprezentuje taki sam poziom, to hmm ... sami wyróbcie sobie zdanie.
Nie dość, że politycy na szczycie skutecznie skłócili naród, to jeszcze takie typy to podsycają tylko żeby dopchać się do koryta...

dla chętnych tu oświadczenie majątkowe pani radej
https://bip.lublin.eu/gfx/bip/userfiles/_public/import/rada_miasta_lublin/viii_kadencja/oswiadczenia_majatkowe/o.majatkowe_za_2022_r./zaborowska_maja_oswiadczenie_majatkowe_za_2022_rok.pdf

PS:
- zaraz mi ktoś napisze, że inny polityk napisał to albo tamto. Nie obchodzi mnie to, inni politycy nie proszę na wykopie o głosy w moim okręgu.
- ja też klnę w komentarzach, ale nie kojarzę żeby kogokolwiek kiedyś obrażał. Tym bardziej nikt z moich bliskich nie kandyduje do sejmu. I nie ciągnę kasę z budżetu państwa.

#wybory #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpo #polska
camil888 - Zastanawiałem się robić #afera czy nie. Może niech #wykop sam oceni.
Użytk...

źródło: wykop

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@camil888: >_ Nie dość, że politycy na szczycie skutecznie skłócili naród, to jeszcze takie typy to podsycają tylko żeby dopchać
się do koryta...
Dlaczego zaraz obrażasz z tym korytem frustracie? Wyobraź sobie człowieku, że są w tym kraju ludzie którym robi różnice czego będzie się uczyć ich dziecko w szkole i nie życzą sobie żeby im ktoś mówił na co można a na co nie można chodzić do kina. Moja żona
  • Odpowiedz
@camil888: Jakby to był pisowiec to mógłbyś kręcić aferę i byłaby główna z płomieniem, ale to wykop i na świntą platformę nie można powiedzieć złego słowa.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: Jest merytoryczna krytyka i jest chamskie darcie mordy. Skoro Ty reprezentujesz pewien poziom w dyskusji, to można śmiało założyć, że Twoja żona może także być chamska, skoro związała się z takim prostakiem. Myślę, że po przedstawicielach narodu powinniśmy się spodziewać czegoś więcej, a nie poziomu Niesiołowskiego czy Pawłowicz.
  • Odpowiedz