Wpis z mikrobloga

Jakim okrutnikiem trzeba być, by sprowadzać na ten świat kokejnych cierpiętników. Taki czyn jest w moich oczach na równi z morderstwem. Jak można być tak samolubny, tak krótkowzroczny.

Dziś w pracy przeprowadziłem krótką dyskusję z jakąś p0lką z biura, która mówiła, że taki młody i co ja tu robię, potem temat zeszedł na posiadanie dzieci. Powiedziałem, że nie mam zamiaru i uzasadniłem to. Ona stwierdziła że gadam głupoty i że na pewno mi się odwróci kiedyś. Słyszałem to setki razy od różnych ludzi. Nie, nie odwidziało mi się, i nie odwidzi.
#przegryw
  • 3
@Van-der-Ledre: Masz rację nie ma się co do tego przyczyniać, w tym momencie całe zastępy dusz które się nie wyzwoliły są gnane z powrotem przez demoniczne byty by wybrać jak najpodlejsze łono i narodzić się w jak najpodlejszych warunkach i kołowrót kręci się. Nauczyć się tu nie przywiązywać to zadanie Człowieka, jeśli znajdą się jakieś więzy połączenia z tym światem, najprawdopodobniej wróci z powrotem na ziemię.

Duch ma dwie możliwości -
" Ona stwierdziła że gadam głupoty i że na pewno mi się odwróci kiedyś. Słyszałem to setki razy od różnych ludzi. Nie, nie odwidziało mi się, i nie odwidzi." bo ci ludzie nie mają żadnych wartościowych kontrargumentów i nie mogą ich mieć, bo powiedziałeś prawdę, więc jedyne co nim zostało, aby uchronić ich kruche śmieszne ego - żeby nie wyszło, że są głupi przed innymi ich rodzaju - to musi jakimś frazesem