Wpis z mikrobloga

HAHA XD NIC SIĘ TAK ŹLE NIE ZESTARZAŁO JAK TO!

- idź rano do Rmf FM jako ekspert od internetu i afery Pandora, wypowiadaj się jacy to źli youtuberzy
- bądź #!$%@? 2 godziny później z Kanału Sportowego za to samo xDDD

Chłop ma ewidentnie coś nie tak z głową. Momentami zabawny ale jednak niemal każdy żart opierał się o dupie i sraniu

#famemma #kanalsportowy
dddobranoc - HAHA XD NIC SIĘ TAK ŹLE NIE ZESTARZAŁO JAK TO!

- idź rano do Rmf FM jak...

źródło: 000HRAW1XL4UX3N0-C116-F4

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@dddobranoc: to nawet się zestarzeć nie zdążyło xDDDD najbardziej spektakularne samozaoranie w tej aferze, a wystarczyło zamknąć mordę i siedzieć cicho xDDDD
  • Odpowiedz
@dddobranoc: ostatnio widzialem go we wroclawiu na dworcu swiebockim. zachowywal sie mega dziwnie jak by szukal zaczepki by ktos go zauwazyl i chcial zdjecie. szukal atencji. dodam ze byl sam
  • Odpowiedz
przeciez to cyniczny lewak od lizana bab po nogach, nawet nie bezbek, po prostu kiedy taki lewacki oblech cos mowi nawet smiesznego to nikt sie nie smieje, kazdy ten zart traktuje za niesmieszny bo mowi to wlasnie ta ochydna osoba
  • Odpowiedz
@dddobranoc: chłop od kilku lat był w nie(od)bycie, często płakał, że mu yt ucina zasięgi, rok temu zakręcił się koło Stanowskiego, później prowadzenie KS Poranki, więc trochę się odbił. No ale łatwo przyszło, łatwo poszło i teraz będzie musiał znowu nagrywać żarty u kupie i ruchaniu, no i płakać na ucinane zasięgi.
  • Odpowiedz
ten "wywiad" jest straszny, za przeproszeniem co ten chlop #!$%@?, co ten zwyrol i jego syn zwyrol, zwyrole z internetu, kazdy patocelebryta jest patocelebryta, morda pelna farmazonu XD az skreca od cliche i jego projekcji XD jaki on dobry XD

niech jeszcze wyciagna w to znecanie i smianie sie z niepelnosprawnej kobry i bonza (a nawet publikowanie ich nagich zdjec, byly tez stosunki z kobra tez jakies?)
  • Odpowiedz
@dddobranoc: kiedyś lubiłem tego gościa, ale też dopiero po czasie. Jak widziałem pierwsze jego filmy (właśnie takie za które go #!$%@?ł Stanowski) to nie dałem rady wytrzymać tego krindżu i kończyło się na 30 sekundach. Ale np. późniejsze materiały komentujące rzeczywistość w Polsce miał dobre, gdyby nie nadmiar kałowego humoru, który czasami przyprawiał o ciarki zażenowania i trzeba było materiał oglądać na raty. Spostrzeżenia miał całkiem trafne, tylko wulgaryzacja materiału była nazbyt przesadna. W sumie o wartości tych filmów może świadczyć właśnie to, że się je oglądało mimo kałowej otoczki.

Później nadal to nie było złe, ale w zasadzie nie dało się strawić jego hipokryzji. Gość podpinał się pod każdego trendującego twórcę, a później bez żenady albo go krytykował, albo krytykował ludzi, którzy się z nim zadawali, a jego współpraca to było co innego. Szczytem były jego przeprosiny za zwyzywanie jakiegoś innego jupitera, "bo to był przecież żart, taka konwencja", a jednocześnie filmik był perfekcyjnie zmontowany - zbliżenia, oddalenia, ciemna kolorystyka, dramatyczna muzyka i zapewnienia o szczerości, o prawdziwej głębokiej refleksji, o potrzebie rozliczenia się. Nikt inteligentny by nie uwierzył, że to szczery materiał, tylko właśnie typowe medialne przeprosiny i jazda dalej. Gość cały czas gra pozytywnie zakręconego, przy czym to jest tylko chyba maska, bo poza tym jest populistą, który mówi ludziom to co chcą usłyszeć i postępuje niezgodnie z wyznawanymi głośno wartościami, gdy trzeba powchodzić w dupę innym twórcom.

Tak samo kwestia jego syna, którego wykorzystywał do swoich filmików itd., a później "nie, nie, ja nie jestem taki jak inni, ja to robię dojrzale, ja to robię świadomie" i inne bzdety. Człowiek całe swoje życie sprzedał jutubowi i udaje, że to normalne + komentuje to z pozycji autorytetu
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Tak odbiegając trochę, on Dombro święty nie jest. Był u nas w mieście bo kręcił serie „Rzeczy które #!$%@?ą w…” W mieszkaniu, które wynajmował mój ziomek z kolegami, zrobili imprezę i zaprosili Wargę ekipę, która z nim wtedy była. Siedziałam wtedy z ziomkiem w pokoju bo średnio nas takie zwierzęce melanże interesują. Wyszłam do kuchni i widziałam jak idzie z moją koleżanką do pokoju w wiadomym celu XD. Z
  • Odpowiedz
Momentami zabawny


@dddobranoc: On nigdy nie był zabawny, od początku to skończony bezbek, który do tego miał skrajne parcie na szkło. Bardzo dobrze, że go teraz cancelują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz