Wpis z mikrobloga

  • 99
@cpcompany: ale spokojnie, po co ta agresja na internecie?

Te dwa zdjęcia sa z przed dwóch lat jakoś. Wtedy Tusk chodził sobie na zakupy sam, na spacery i ludzie mu z ukrycia zdjęcia robili.

Teraz podczas kampanii to by było nierozsądne nie mieć ochrony przez wyprane mózgi ludzi przez tvpis.
  • Odpowiedz
  • 5
@nietak7: nie no jasne ze ma ochronę. 1 typ łazi za nim w jakiejś odległości ale nie widocznie a kaczora 300 milicjantow musi chronić. Nawet na swoje wiece bierze barczystych typków którzy odrazu rzucają się w oczy.

Ochrona musi być subtelna
  • Odpowiedz
@KwasneJablko No nie wiem czy ma. Jakiś czas temu spotkałem go w ZOO z wnukami i był na 100% bez ochrony chyba, że ta chodzi za nim w odległości 500-600 metrów. Zrobiłem sobie zdjęcie też bez problemu. Później ponownie spotkałem go z rodziną przy wyjściu z zoo i wracali autobusem :D
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: nie żebym broniła kaczora, ale ten kolaż to fajna manipulacja - na drugim zdjęciu kordon policji przygotowywał się na tłum protestujących ludzi (a uwierzcie mi, w czasach, gdy kobietom się jeszcze chciało protestować, cała ulica była dosłownie #!$%@? ludźmi).

Równie dobrze można powiedzieć, że Tusk kradnie najpierw się czai, potem kradnie dziecko z wózka a następnie robi sobie selfie z lokalnym menelem.
  • Odpowiedz