Wpis z mikrobloga

@Donmenello: Czyli problemem nie jest wiek, a zapisy w prawie? Jakbyśmy mieli prawo, że od 10 wolno to nie byłoby tego całego tematu? Dla mnie to jest właśnie #!$%@? najbardziej. Pisanie o ruchaniu z 15tką na asku a 14tką jako dorosły 20+ chłop to kolosalna różnica prawna, ale czy moralnie nie jest to podobny 'wyczyn'? Boxdel by miał totalnie zero przypału jakby okazało się, że dziewczyna zamiast przykładowo w grudniu 31,
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: @JackSpaniels przy takich dowodach jakim jest to nagranie z boobsmanem albo było to zrobione za przyzwoleniem albo powinien iść w pasiak. Jak widać nie siedzi w pierdlu więc można śmiało przyjąć że było to za przyzwoleniem a jeśli 16 latka ja to pozwoli to nie złamał prawa. Koniec. I czym innym jest dotknięcie cyców 16 latki przez ubrania za przyzwoleniem przed kamerą a co innego ruchanie 14 latki. Prawo pod
  • Odpowiedz
@Donmenello: Powinien czy nie to chyba zależy, czy ktoś to zgłosił, bo Wardęga miał np też tą akcję z tym rozbitym autem co przebrał się za Zombie. Mi stricte chodzi o to, że Wardęga coś pisał na asku o 15 latkach, Boxdel #!$%@?ł tekst życia do 14latki, a je mogła dzielić różnica miesiąca. Niby w papierach inna gadka, ale to w tej całej sprawie mam wrażenie, że nie wiek jest dla
  • Odpowiedz