Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem ,że moja rodzicielka podpisała umowę w ramach programu czyste powietrze z firmą którą wybrała jej osoba do której udała się o pomoc w napisaniu wniosku.
Co by się nie rozpisywać, Pan namówił ją na pompe ciepła i fotowoltaike która to rzekomo generuje DARMOWY PRĄD i zerowe rachunki ( ͡° ͜ʖ ͡°) po szybkim sprawdzeniu "firmy" oraz opinii okazuje się ,że jednak Pan handlowiec nieco minął się z prawdą mówiąc ,że działają od wielu lat na rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiadomo też co nim kierowało nalegając jednak na pompe ciepła zamiast gaz. W warunkach umowy praktycznie zrzekli się jakiejkolwiek odpowiedzialności za awarie a jakiekolwiek koszty pokrywa nie kto inny jak zleceniodawca.
#rzeszow #fotowoltaika #pompaciepla #polska #energypowergroup
Pobierz professionalgambler - Właśnie się dowiedziałem ,że moja rodzicielka podpisała umowę w...
źródło: pobrane
  • 10
@Smiejsiezzycia wypowiedzieć po prostu. 14 dni na to jest.
@professionalgambler o ile masz rację, że lepiej znaleźć uznanego wykonawcę, to jednak sam kierunek może być nie głupi.

Mam nadzieję, że tu nie masz na myśli, że wg Ciebie pv faktycznie nie generuje energii?

Pv jest powiązane z pompkami w najnowszym programie. Może to być też finansowane bezgotowkowo, no ale kluczem jest właśnie poziom dofinansowania.
@professionalgambler Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.
2. Jeżeli konsument zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa podczas nieumówionej wizyty przedsiębiorcy w miejscu zamieszkania lub zwykłego pobytu konsumenta albo wycieczki, termin do odstąpienia od umowy wynosi 30 dni.