Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm
Jak dobrze zrozumialem ze story Wioli Białek to ten ich cały biznes to grupy sygnałowe dotyczący finansów, forexa, krypto i NFT oraz dostęp do szkoleń z wiedzą na ten temat. Nie wiem po co płacić za to grube pieniądze skoro WKP investments oferuje takie rady i to za darmo oraz z podobnym efektem.

Poza tym myślałem, że nikt normalny już nie inwestuje w to NFT po tym jak wyszło, że to gruby scam xDD
  • 4
  • Odpowiedz
@PanRejent:

ten ich cały biznes to grupy sygnałowe dotyczący finansów, forexa, krypto i NFT oraz dostęp do szkoleń z wiedzą na ten temat.

Bardzo źle ich zrozumiałeś.
Ich cały biznes to wciśnięcie misiaczkom pakietu elite za 6 koła i zgarnięcie z tego prowizji w ramach struktury piramidy, którą tworzą.
  • Odpowiedz
@PanRejent
Jeżeli wierzyć opinia ludzi, którzy z tych grup wyszli, to sprawdzalność sygnałów jest na poziomie 60%. Dodatkowo, to nie są sygnały na spory procent, bardziej coś w stylu wrzucisz €100 wyjmiesz €103 (zdarzają się takie, gdzie zysk jest poniżej 1%). Oczywiście, wchodząc z kwota €10000 już da się z tych 3% zrobić fajną dniówkę, ale straty są na tyle częstym zjawiskiem, że overall wyjście na plus jest trudne i zyski są na tyle nieduże (jeżeli sa), że nie wystarczają na opłatę miesięcznego dostępu do platformy i grupy.
Szkolenia + sygnały to tylko pretekst do tego, żeby nie wyglądało to jak piramida finansowa od razu. Jakoś musisz przecież ludzi przekonać.

Prawdziwy sposób na wyciąganie z tego kasy to polecanie ludzi, które jest coraz trudniejsze + jest ryzyko tego, że Cie ktoś wyżej w strukturze wyroluje i przejmie twoich referalli.
  • Odpowiedz
  • 1
@diarrhoea: dzięki za konkretne wyjaśnienie :)

@virgola powiedzmy napisałem to z perspektywy osoby zainteresowanej dołączeniem do ich zespołu. Początkowo wszyscy mlm naciągacze udają, że w tym biznesie chodzi tylko o finanse, Forex, krypto sygnały i wcale nie trzeba naganiać ludzi pajacowaniem na insta żeby cokolwiek zarobić xd
  • Odpowiedz