Wpis z mikrobloga

Karolina niepotrzebnie stopowała Marvina w rozmowie ze srochem. Po cichu liczyłam, że Mostowiak w końcu wstanie i przy.ebie temu penisowi xD Nie uważam też, żeby jakoś wybitnie dał się ponieść emocjom i był agresywny. Sroch posrany jak dziecko, ale to oni nie mają psychiki xd
#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
@bas_sko hmmm a moim zdaniem reakcja Karoliny była automatyczna, zamroziło ja, moim zdaniem ona musiała doświadczać przemocy (może psychicznej typu wrzaski) bo widać że jak tylko Marvin zaczął robić się nerwowy i podniosl głos to praktycznie zamknęła się w sobie. Widać też to było jak leżała taka skulona na łóżku, że nadal to przeżywa, jak dziecko po kłótni rodziców.
  • Odpowiedz
@bas_sko: za przemoc, a nawet za potencjalną przemoc fizyczną jest usunięcie z programu - patrz Luizaaaaaaaa z HP3 :)
Z punktu widzenia telewizdów dymy są super, ale ja doceniam grę w HP i tutaj uważam że Mallu dobre robiła go stopując, a dodatkowo trafnie to argumentowała w sypialni że nie było to oplacalne (niezgodne z ustaleniami). W tej relacji Mallu jest od myślenia, a Mostowiaka poniosło z punktu widzenia gry (chociaż
  • Odpowiedz
@bas_sko Plus warto jeszcze zauważyć, że był zUchaStrzelacz Paproch, który poproszony o zamknięcie mordy i nie mówienie nikomu o tej sytuacji w salonie, to pierwsze co zrobił to na basenie to wypucował się XDDDDDDD
Dzięki temu Mallu może dodać jego postać do swojej układanki.

@Lolek1011 Ona z jednej strony nadaje się idealnie do programu a z drugiej w ogóle nie powinno jej w nim być...
Dobrze czyta ludzi i umie grać w
  • Odpowiedz