Wpis z mikrobloga

#hotelparadise tak mi się wydaje że rozmowa mogła zostać ucieta. Mostowiak bardzo był nabuzowany, i tekst traktujesz ludzi jak śmieci dla mnie brzmiało to jakby wcześniej napomknął coś o Lucji i pamiętnym wyborze Oliwii. Oni mieli więcej spostrzeżeń odnośnie jego zachowania niż pytanie do pandora. Mallu go uspokajała ( może nie chciała żeby sroch wiedział że go przejrzeli). Oczywiscie pewnie zawistne rozmowy z jego podwladnymi tez wytna. A Jacek matko po co on gada z tym srochem??? Mam nadzieje ze Wojtek to nasz człowiek i nie da się zmanipulować grycance. Jeśli zablokowałby ich parę nie wiem czy Marvin miałby gdzie podejść
  • 3
  • Odpowiedz
@Ela29 też myślę że została ucięta na 100 procent. Jak Mallu pyta Marvina czy przeprosilby jeśli okazałoby się że to jednak nie Roch zadał pytanie Marvin jej odpowiada "tak, za to przeprosilbym" czyli za inne rzeczy nie
  • Odpowiedz
@Ela29: jedyna szansa przy ich blokadzie to dogadanie się z inną parą. Tylko z którą? Chyba tylko Tori, ale jeżeli to miałby być plan Srocha i Grycanki, to wątpie, aby ona zechaciała ich tak ratować.
  • Odpowiedz