Wpis z mikrobloga

Odnośnie afery-naciągane i to mocno. Wśród celebrytow nie słyszałem jeszcze nigdy o tym, by pomówienie przez jakąkolwiek kobietę okazało się prawdą.

Dodajemy do tego fakt, że wardega jest je*anym cuckoldem fagaty która niczym Amber Heard pomawiała stuu. Wardega istotnie spermi do niej. Musimy pamiętać, że spermienie do prostytutki to najgorsze upodlenie dla mężczyzny. Tfu

Wyobraźcie sobie macie spółkę - życiowych wspólników a jak to mówiła pewna znana postać
"(...)a nad wspólnikiem tylko matka - matka Boska częstochowska"
Nagle jakiś cuckold wyciąga info, że w wieku nastu lat pisałeś do nastolatek o seks. Po tym zostajesz śmieciem i psem i już nie jesteś w spółce xDD

Co innego stu - chory psychicznie lewak

Pamiętajcie że dzisiaj 14 normalnie się walą. Nie wiem jak wy, ale ja byłem nastolatkiem jeszcze niedawno i zdarzają się takie akcje, że nawet byście nie uwierzyli. Walące się 13 i 14 latki, gangbangi na 16 latkach (oczywiście same chcą), to normalna akcja.

Wy polacy jesteście takim narodem cuckoldow xd

Na koniec dodam jeszcze - cała sytuacja pokazuje że nigdy w życiu żadna spółka tylko własnościowa firma, nigdy w życiu nie zdradzać żadnych sekretów znajomym, przyjaciołom, szczególnie swojej kobiecie, nigdy nie spotykać się z kobietami bez umowy ala dan bilzerian, nigdy w zyciu nie zapraszać bez umowy żadnych kobiet na żadne domówki bo te zaczną zmyślać 10 lat potem, przy okazji zadając kasy. 15 latka i alkohol jeśli chodzi o występowanie to normalna rzecz, jeśli chodzi o moralność to zapewne nie, ale jest to częste i nie jest to nic nienormalnego.

Bifsy nikomu nie ufajcie, nie ma przyjaciół na tym świecie. A kobiety zapraszać do domu tylko na umowę bo potem będzie oie*dole nie ze ktoś komus chyba dosypał, piłyśmy alkohol i ogólnie nie pamiętam xd

#famemma
  • 4
  • Odpowiedz
Pamiętajcie że dzisiaj 14 normalnie się walą. Nie wiem jak wy, ale ja byłem nastolatkiem jeszcze niedawno i zdarzają się takie akcje, że nawet byście nie uwierzyli. Walące się 13 i 14 latki, gangbangi na 16 latkach (oczywiście same chcą), to normalna akcja.


@AnalnyRozbojnik: czy dzisiaj czy kiedyś, nie jest normalne by dorosły mężczyzna wykazywał jakiekolwiek konteksty seksualne do nieletniego, a jeżeli twój tok myślenia wygląda w następujący sposób musiałeś należeć
  • Odpowiedz